Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A naplóírás egyébként mire jó?

A naplóírás egyébként mire jó?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy kiöntsd a gondolataidat, kiírd magadból ami bánt.. Általában azok írnak ilyet, akik nem tudják kivel megbeszélni a dolgaikat. De pusztán unaloműzés céljából is remek dolog.
2014. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 -Igazmondó- ***** válasza:
100%
Én szeretem. 2014 minden egyes napját leírom. Eddig jól haladok vele. Vicces, mikor gondolok egy napra és megnézem, hogy mit csináltam aznap, mert ugye nem emlékszem rá, és voala jéé tényleg azt is csináltam s ilyen érzések kavarognak sokszor bennem.
2014. ápr. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Warren Scott ***** válasza:
100%

A napi események, gondolatok leírásának folyamata úgymond arra kényszerít, hogy rendszerezd megfogalmazz dolgokat, amelyeken normál esetben nem is gondolkodnál el.


Ezért aztán gyakran segít megérteni bizonyos dolgokat és önmagad is. Önismereti segédeszközként sem utolsó.

2014. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!