Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó vörös pöttyös...

Tudtok jó vörös pöttyös könyveket?

Figyelt kérdés
szerelmeset :)

2014. jún. 23. 22:56
1 2
 1/11 dorcsika98 válasza:
13 okom volt, A lány és a farkas és a Twilight. Mondjuk az utolsót nem olvastam, de azt mondják, hogy jó.
2014. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

13 okom volt, Evermore, Evernight, Csitt,csitt.

A 13 okom volt c. könyvön kívül mind sorozat.

2014. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok...

De a könyvmolyképzőn nézelődj. :)

2014. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes kémia, Szívritmuszavar, Csitt,csitt, Iránytű önmagamhoz
2014. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tobb konyvet is olvastam a kiadotol, a kedvenceim: A vegzet ereklyei sorozat, A pokoli szerkezetek sorozat, Luxen sorozat, Anna es a francia csok, Alkonyat sorozat, Ugyis elfelejtem, Luzerek es balkiralynok (bar ez eleg tinis), Uvegtron sorozat


Amik nem tetszettek: Csok, pont jokor, Pokoli balejszakak, Rajongas, Egyszeregy, Enigma, Vampirnaplok sorozat, Evermore sorozat (az elso kotet tetszett, a tobbi nem), 13 okom volt, Tunderszerelem

2014. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2014. jún. 24. 15:00
 7/11 anonim válasza:
A mennyország várhat. Kedvenc. :)
2014. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Stephanie Perkins-től az Anna és a francia csókot ajánlom nagyon. Én egyszerűen imádtam, többször is elolvastam (pedig nálam ez nagyon nagy szó, mivel nem szoktam soha újraolvasni könyveket) de ez annyira megragadott, hogy 3-szor olvastam. Fantasztikus könyv. És ez szerelmes ám a javából nekem elhiheted.Személyes kedvencem. :DD Ezen kívül ott van még Lúzerek és bálkirálynők Alyson Noel-től (tipikus amcsi gimnazista történet, de letehetetlen) , Éjféli bál Day Jessica George-tól ha szereted mesés szerelmes történeteket ez telitalálat, alapvetően Széttáncolt cipellők című mese újrafeldolgozása, de fantasztikus, engem nagyon lenyűgözött. :) A Lenyűgöző teremtmények és folytatásai Kami Garcia, Margaret Stohl-tól pedig egyszerűen kötelezőek. Még tudom ajánlani Libba Bray-tól a Rettentő gyönyörűség sorozatot ami egyszerűen letehetetlen. És ha már szerelmesnél tartunk a Tökéletes kémia Simone Elkeles-től abszolút a te embered, akarom mondani könyved. :)) Telitalálat, csak ajánlani tudom. Remélem tudtam segíteni. Szerintem ha ezek közül a könyvek közül választasz olvasnivalót nagyot nem tévedhetsz. :DD
2014. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 stefan12 ***** válasza:

Vámpírnaplók!!!

Végzet ereklyéi ( 1.Csontváros, 2.Hamuváros, 3.Üvegváros, 4.Bukott angyalok városa, 5.Elveszett lelkek városa,6. Mennyei tűz városa) !!!

The Secret Circle ( 1. A beavatás, 2. A Fogoly, 3. Az Erő )

Fallen!

Torment!

Passion!

Rapture!

Természetfölötti!

Hex Hall!!!

Alkonyat, Újhold, Napfogyatkozás, Hajnalhasadás 1.-2.

Pokoli Szerkezetek trilógiája ( 1. Az Angyal, 2. A Herceg, 3. A Hercegnő ) !


Ezeket én nagyon szeretem; Sztem ezek kötül válogass!

2014. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!!!!!!
2014. aug. 18. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!