Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok Effie Trinketről...

Mit gondoltok Effie Trinketről? (éhezők viadala)

Figyelt kérdés
Sem a filmben, sem a könyvben nem sikerült megállapítanom, hogy igazából milyen ember is ő. Az látszik, hogy viselkedésének nagy része egy belé nevelt álarc. Esetleg felfedezett itt valaki olyan jeleket, apró utalásokat, amik az igazi énjére engednek következtetni?
2014. jún. 29. 21:07
 1/3 anonim válasza:
10 éven belül lesz valódi (Éhezők Viadala)
2014. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát külsejét nézve olyan, mint a körülötte élő emberek, kifejezetten sokat törődik a kinézetével.

Az ajándékok miatt (az arany dolgok) nagyon kedvesnek tűnik, és azt az érzést kelti bennem, hogy ő mindig is közelebb állt az általa kihúzott személyekkel, mint mások, akik ugyanezt a munkát végzik csak más körzetekben.

A harmadik részben, amikor bezárják, kiderül, hogy nagyon törékeny (mondjuk ezt várhattuk is), de amikor kiengedték próbálta túltenni magát a dolgon a traumán, szóval legbelül erős.

Nagyjából ezek azok a dolgok, amiket a könyv és a film alapján következtettem, de még egy csomó mindent tudnék róla írni, de lehet, hogy az csak képzeletem szüleménye, hogy ő ilyen ember. Remélem segítettem :)

2014. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ. Érdekelne az a csomó minden, amit még feltételezel róla, ha van kedved leírni :)
2014. jún. 30. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!