Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lucius Malfoy dolgozik? Ha...

Lucius Malfoy dolgozik? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Meg tudná valaki mondani? Azt tudom, hogy nagy befolyása van, meg ilyenek, de konkrét munkahelye van? Említette az írónő valamelyik könyvben, vagy esetleg interjúban?

2014. júl. 17. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt egy jó hosszú önéletrajz róla, ha tudsz angolul.


[link]

2014. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
hát én a könyvből annyira emlékszem, hogy egy nagyon ősi nagyon gazdag család leszármazottja, és mindenféle tiltott dolgokkal kereskedik, + hatalmas adományokkal támogatja a minisztériumot, így ha valamely stiklije ellen akarnak hozni egy törvényt, akkor hatalmában áll azt hátráltatni addig, hogy elsimítsa a dolgait.
2014. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
+ még annyit hozzátennék, hogy a varázs világban, ha van egy kis sütnivalód, egy picivel több mint az átlagnak, és meg mersz tenni olyan dolgokat, amiket más nem, akkor rendkívül könnyű pénzt keresni. Malfoyék különösen értettek a sötét tárgyakhoz, de pl Hagridot, ha érdekelné a pénz, akkor a riltott rengetegben egyszerűen a földön talált dolgokból meggazdagodhatna bájital főzőknél és pálca készítőknél... 6. részben van is róla szó, hogy a házában egy kampón lóg egy csomó unikornis farok szőr, Lumpsluck meg egyből felcsillan a szeme mert szálanként 6galleont vagy mennyit ér, Hagrid meg lazán közli, hogy a rengetegben rengeteget lehet találni bokrokra fákra akadva, és a sebekre kötésnek szokta használni...
2014. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszolónak igaza lehet, én még annyit tennék hozzá hogy szerintem rengetegek örökölt, az ilyen "nemes vérű" családoknak biztos sok pénzük van ami nemzedékről nemzedékre csak egyre több.
2014. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tagja a Roxforti Felügyelő Bizottságnak (vagy hogy hívják), de nem tudom, hogy ez csak egy cím vagy jár vele fizetés is.
2014. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cupcakegirl válasza:
A Mágiaügyi Minisztériumban dolgozik, mivel a tűz serlegében a minisztérium dolgozóinak fenntartott díszpáholyba kaptak jegyet Carameltől
2014. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem biztos, lehet hogy csak jó barátok.
2014. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Luciusnak mindig tökéletesen ápolt a frizuja, ő ezért kap fizetést. :D
2014. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!