Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A twilight 5. része meg fog...

A twilight 5. része meg fog jelenni könyvben magyarul?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 20:50
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Nem, nem az 5. rész, mivel a twilight, vagyis az első rész tartalma... csak más szemszögből... de maga történet nem más...
2010. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Úgy is kiadják...

A pénz nagyúr...


Sőt szerintem már rég befejezte, csak játsza az agyát...XD

2010. jan. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

14.02-nek van igaza!

És igen ki fogják adni, csak még soká...:(

Egy barátnőm már nem tud várni, és elkezdte megírni az első fejezetet Edward szemszögéből...:D

2010. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
én már elolvastam azt a félkész 5.részt:D
2010. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is kiadják. (Nagyon remélem!) Nem sokáig tudok várni! :)

Am Steph nem olyan, hogy elkezdje "játszni az agyát". (Már bocs.) Olvastam róla és a Twilight sagáról egy könyvet és volt egy olyan fejezet, hogy: "A celeb aki normális". Ez is bitonyítja, hogy Steph nem őrült bele a hírnévbe. Pl.: Nem vett egy luxus villát, nincs saját személyzete. Pedig megengedhetné magának.

Egyépként az első válaszolónak igaza van, de nem kellett volna hülyének neveznie a kérdés íróját.

2010. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Majd egyszer biztos megjelenik! Minden nap olvasom az egyik Twilight fan oldalon a híreket, meg elolvastam Steph életéről a könyvet! Abban is van egy kicsi róla! azt mondta majd befejezi, de nem tudja mikor, mert ha most írja meg akkor a Cullenok vesztenének! Érthető szerintem! Nemtudom mért vannak akkora f..ok,h. felrakják a netre! Mellesleg nem ellopták tőle! ő adta oda pár barátjának,h.olvassák el a 12fejezetet,és mondjanak véleményt, erre az egyik feldobta a netre! Biztos megrugdostam volna!
2010. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
iigen igen olvastam én is:) de szerintem ez annyira gáz. 1) azóta elolvastam a neten fellelhető verziót, sztem tök fölösleges, ennyi erővel kiadhatja mind a 4 könyvet Edward szemszögéből. ez a kijelentése meg, hogy a cullenek meghalnának annyira hülyén gyerekes. merthogy logikus lenne amikor a twilight-ban életben maradtak, ez meg tképen ugyanaz a könyv. 3) miért adja oda több embernek? miért nem inkább egynek, de akiben tényleg megbízik?? ááá mindegy
2010. febr. 20. 22:24
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, igazatok van én én is így olvastam. :)
2010. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Jónás Máté válasza:
Az igaz hogy Edward szemszögéből látjuk de csak a Twilight-ot írja le. Tehát nem mondanám hogy ez az 5. rész lenne. Az meg ne okoskodjon aki nem olvasta el egyik részt sem.
2010. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok! Be akarja fejezni a Midnight Sun-t, de perpill nincs ihlete hozzá, így most pamlagon hever. Ha megjön a kedve, akkor befejezi majd. Most Bree Tanner életét adták ki könyvben, ő a kis vámpírlányka az Eclipse-ből :)
2010. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!