Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani igazán jó...

Szandra93 kérdése:

Tudtok ajánlani igazán jó horror, thriller vagy pszichothriller könyveket?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek Stephen King: Állattemető című könyvéről? Megéri elolvasni? Vagy S.K:Cujo? Melyik jobb?

Olyan könyvet keresnék, ami átadja az érzelmeket, amiben a szereplő bőrébe tudom képzelni magam. Lehetőleg horror, thriller vagy pszichothriller.



2014. júl. 24. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az állattemető,és a Cujo is nagyon jó!

Nekem ezek a kedvenceim tőle:

Állattemető

Végítélet

Rémület a sivatagban

A ragyogás

A remény rabjai

Ragyogás

...éps még sorolhatnám..

2014. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Cujo szerintem nagyon gyenge.. alig bírtam rávenni magam, hogy kézbe vegyem egy újabb fejezetre.. inkább egy családi szappanopera a háttérben egy veszett kutyával, mint egy horror könyv. A ragyogás viszont zseniális! Az Állattemető is jó. A Cujot nem ajánlom, de nem vagyunk egyformák.
2014. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az állattemetőt még nem olvastam (bár ha befejeztem a Ragyogást, elkezdem), de sok jót hallottam róla, szerintem érdemes elkezdeni, ahogyan a Cujo-t is, amit már olvastam és imádtam. Nem feltétlenül az a tipikus horror, de van egy nyomasztó hangulata, zseniális, ahogyan a végén így egybeesnek az események és kiderül, mennyire összekapcsolódik minden kis részlet. Ráadásul talán azért is tetszett annyira, mert valósághű, akár meg is történhetne, de mégis szörnyű sztorit mesél el.
2014. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Eddig az Állattemetőt és A Borzalmak városát olvastam Kingtől. Fantasztikus jó könyvek! Teljesen bele tudtam élni magam. :)
2014. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!