Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani könyveket egy...

Tudtok ajánlani könyveket egy 15 éves lánynak, ami nem fantasy, és nem Szent Johanna gimi?

Figyelt kérdés

Ezeket például szeretem: John Green - Alaska nyomában, Anita Gayn - Senkinek sem kellesz, Sarah Dessen - Egy felejthetetlen év, Stephen Chbosky - Egy különc srác feljegyzései, J. D. Sallinger - Zabhegyező, Chuck Palahniuk - Harcosok Klubja

Lehet más stílus is, csak, könyörgöm, ne legyenek benne tökéletesen sablonos karakterek!



2014. júl. 25. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg Cabot könyveiben - szerintem - nem sablonosak a karakterek. Pl.: A neveletlen hercegnő naplója, Egy igazi amerikai lány, Airhed, Locsifecsi királynő
2014. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anna és a francia csók
2014. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát, lehet, hogy még korai kicsit, de egy próbát talán megér:

Alessandro Baricco - Selyem

2014. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Galaxis útikalauz stopposoknak - nem tudnám besorolni a műfaját, de tuti nem fantasy, én konkrétan szentírásnak tekintem :D
2014. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket (jöhet még)! :D A Galaxis útikalauzon egyébként már gondolkodtam, hogy elolvasom, eddig csak filmen láttam, de ott is zseniális volt... :)
2014. júl. 25. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Benina -Megsebzett szabadság

[link]


Pierre Lemaitre-Téboly

[link]


Jonathan Safran Foer

Rém hangosan és irtó közel


[link]


Brenda Joyce-Francesca Cahill sorozat

[link]

2014. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!