Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem könnyű,...

Ajánlanátok nekem könnyű, nyári csajos regényeket?

Figyelt kérdés

Mint pl. Sophie Kinsella könyvei.

Nem kell nyáron játszódnia, vagy ilyesmit, nem erre utal a 'nyári' kifejezés.

Csak szeretnék valami jó kis csajszis regényt olvasni így nyáron.


Rengeteg választ várok!!! :)


(Most kaptam egy Kindle-t)



2014. aug. 6. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
csillagainkban a hiba
2014. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Katie Fforde könyvei közül bármelyik; aranyos, könnyű, romantikus könyvei vannak, de érdemes őket kiadási sorrendben olvasni.:D

Jennifer E. Smith-től a Vajon létezik szerelem első látásra? és a Milyen is a boldogság? című könyveket olvastam, nekem az előbbi jobban tetszett.:)

Az egyik kedvencem: Stephanie Perkins - Anna és a francia csók. Nagyon aranyos, nekem nagyon tetszett, hogy francia..:)

John Green-től a Csillagainkban a hiba is nagyon népszerű, igen, de még ajánlom az Alaska nyomában-t, ezek rám nagy benyomást tettek.:D

Leiner Laurától nyárra nagyon ajánlom a Bábel-t, ha még nem olvastad, fesztiválról szól.:)

Még Az Éhezők Viadala trilógiát ajánlhatom Suzanne Collins-tól vagy A beavatott trilógiát Veronica Roth-tól, ha nem olvastad őket.:)

És még az én kedvencemet, ami már vagy két-három éve a kedvencem.:D Kerstin Gier - Időtlen szerelem trilógia: Rubinvörös, Zafírkék és Smaragdzöld. Ezt bármikor ajánlom, én imádom.:))

Valamint szerintem még szétnézhetsz gyakorin, beírhatod a keresőbe amit szeretnél, sok ilyen kérdés van még.:))

2014. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csitt csitt és Kitaszítva sorozat, de ezek fantasyk.. persze romantikusak is :)
2014. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Szent Johanna Gimi igazi csajos regény:) a legeslegjobb <3
2015. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kerstin Gier: Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld

Leiner Laurától mindent :D

Ha szereted a fantasy-t akkor: Reachel Hawkins Hex Hall, Demon Glass, Spell Bound

Joss Stirling: Lélektársak

minden LOL-os könyv

Hát most úgy ennyi jutott eszembe remélem találsz benne olyat ami tetszik :D

2016. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!