Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 12 éves lánynak már ajánljátok...

12 éves lánynak már ajánljátok Stephenie Meyer New Moon című sorozatát?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan olvasd el, de az első rész címe Twilight, azaz Alkonyat. A New moon/Új hold a második rész.
2014. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dóri vagyok válasza:
Én is 12 éves vagyok és én most fogom elkezdeni az Alkonyatot :)
2014. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Senkinek se ajánlanám azt a szart.
2014. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elolvashatod,de nem valami jó..gagyi,nagyon. Inkább keress vissza az oldalon,sokak tesznek fel "milyen könyvet olvassak" kérdést.. jobbakat ajánlanak.
2014. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak saját felelősségre!!!
2014. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen korosztálynak nem ajánlott, csöpögős, gagyi, kiszámítható burkolt mormonpropaganda, unalmas kartonpapír-karakterekkel, semmitmondó stílussal, a sztorija egy nagy nulla. Vannak igényes ifjúsági könyvek is, inkább azok között keresgélj.
2014. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 9- 10 évesen kezdtem falni a könyveket, előtte nem nagyon olvastam. Egy Vörös pöttyös könyv, az Evernight című vámpíros történet volt az "első könyv", amit kedvtelésből olvastam el. Aztán jött a többi része, majd a Twilight. Imádtam ezeket a köteteteket, egyre többet olvastam, egyre jobban megértettem és egyre gyorsabban végeztem ki őket. :) Még most is olvasok Vöröseket, de ezek mellett már ott van Kosztolányi Édes Annája, Jane Austin könyvei és még sorolhatnám. a lényeg, hogy én is az egyszerűbb olvasmányokkal kezdtem, majd rátértem a több mondanivalóval rendelkező, nehezebb nyelvezetű könyvekre. És nem bántam meg, hogy vámpírokkal indítottam. :) 14/l
2014. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!