Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismeritek ezt a könyvet,...

Ismeritek ezt a könyvet, aminek a rövid tartalmát leírtam?

Figyelt kérdés
Olvastam egy könyvet, ami az angol és ír konfliktus idején játszódott és romantikus könyv volt. A lányt kolostorba küldték (hosszú vörös haja volt de le kellett vágatni) onnan a haza úton megtámadták az angolok és majdnem meghalt, de a szomszéd főúr rátalált és megmentette, először azt hitte fiú, a rövid haja miatt de persze egymásba szerettek. A lány segítségével a főúrat megszerették a saját emberei és megtanította őket harcolni az angolok ellen. Ennek a könyvnek a címe kell.

2014. aug. 31. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Vörös hosszú haj levágása?


Nekem erről valamiért a Jane Eyre film jutott eszembe:D de valószínűleg tévedek. Ott a lány egyik árvaházi társa volt a vörös:)

2014. szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!