Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet az, hogy a háromszemű...

Lehet az, hogy a háromszemű holló a Coldhands? (bocsi angolul olvasom, nem tudom, magyarul hogy hívják. )

Figyelt kérdés

Hiszen Coldhandsről azt mondják három szeműék, hogy régen meghalt.

Azért jutott ez eszembe, mert ugye a háromszemű egy varg, tehát belevargolhatott egy másik testbe, miután a Mások átváltoztatták. És lehet , hogy az igazi teste Coldhands és néha belevargol, a test, ami a varsafába nőtt bele. pedig egy másik test.



2014. szept. 4. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, gondolom elképzelhető ez is. Valószínűleg Folyami Brynden nagy sz*rkavaró lesz még, nagyobb, mint Petyr vagy Varys. Beleillene a képbe. Meg ki tudja, mit tervez.
2014. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Bryned Rivers egy varg, az addig oké, de bizony a valódi teste az, ami a varsafában van. Coldhands szintén nem 1.0 halandó volt, hiszen bár meghalt, de nem kezdett el rothadni, nem kék a szeme, meg úgy egészében más, mint a wightok.
2014. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Coldhands nem a holló. Szerintem valami Stark-ős lehet.
2014. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a második válaszolónak még hozzátenném, hogy coldhandset lehet, hogy az erdő gyermekeinek a varázsa tartja jobb bőrben, nem? Hisz ő az egyik utolsó legnagyobb varg.
2014. szept. 4. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ő az utolsó zöldlátó, az nem varg.


Brynden Rivers (thousand eyes and one) a Three-eyed Raven, de neki egy szeme van.*

Coldhands tök más figura.


*ezt nem tudom elmagyarázni

2014. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"nem kék a szeme, meg úgy egészében más, mint a wightok"


Amikor Bran belewargol Hodorba, neki sem változik kékre a szeme, szóval... :D

2014. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Bár én fordítva értettem, tehát Brynden wargolja Hidegkezet.
2014. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

A háromszemű holló sztem tuti Bloodraven (Brynden Rivers), mivel ott van a nyak-arc részénél a vörös folt, amiről fellehet őt ismerni és mondta is,h ezer és egy szeme van :D Azt mondta Brannek,h nehezére esik a beszéd, a szavak kimondása, mert régen beszélt már. ÉS mivel Coldhands/Hidegkéz beszélt velük, sztem ez úgy értendő,h nem wargolt bele Bloodraven. Márcsak azért sem, mert Bloodraven hosszú ideje ott van, mert mikor Egg lett a király, akkor ő a Falra küldte Bloodraven (ez az aktuális történet előtt majdnem 70 évvel), ahol ő főparancsnok lett, majd eltűnt. Szal sztem volt kb. 60 éve a varsafákon keresztül nézni a történelmet és láthatta/halhatta,h emberbe wargolni tilos, plusz ha az illető halott,akkor nem is tud belewargolni. És az sem biztos,h Bloodraven tud wargolni, mivel mikor felsorolja Brannek,h hívják őt,akk ilyet nem említ, és mondja is Brannek,h ő semmilyen varjút nem küldött hozzá, hanem csak az álmaiban üzent neki. Meg am ha tudna wargolni, keresett volna az erdőben egy böhöm nagy óriást és azzal biztonságban odaviszi magához Brant :D


Coldhands sztem Benjen Stark, mivel látszik rajta az Őrség fekete ruhája, nagyon jól ismeri az erdőt, az arcát eltakarta, és Martin eddigi irományaira nem volt jellemző,h egy Starkról olyan könnyen megfeledkezik, mint Benjenről. Plusz sztem a warg képesség az Elsőktől ered, mert a legtöbb warg a vadak között van, akik pedig azon Elsők leszármazottjai, akik az Andalok elől mentek a Falon túlra, és így csak a Falon túl és Westeros északi részén van még jelen igazán az Elsők vére, szal lehet,h Benjen is képes lett volna wargolni, és így vhogy sikerült megőriznie a tudatát halála után.


Bár Bloodraven nem szerepelt túl sokat, inkább csak a Dunk&Egg novellákban, de nekem szimpatikus lett. Kb. egy Tywin Lannister, aki a királyság érdekeit tartja szem előtt a sajátja helyett és korlátokat szab neki a király. De ettől persze még,h lehet szarkeverő. Pl. Moqorro jóslata ráillene sztem, az amit Tyrionnak mondott, nemtom pontosan hogy volt magyarra fordítva,de a lényege az volt,h: sárkányok, fiatal és öreg, fényes és sötét, igaz és hazug. Ebből az egyik lehet Dany, a másik pedig Bloodraven. Plusz ott van,amit Melisandre látni vélt a tűzben,tehát h a Másik isten, aki örök sötétségbe akarja borítani a világot egy fiút és annak a farkasát választotta bajnokául. Sztem ez inkább Bran, mintsem Rickon. És ezért én még azt is eltudnám képzelni,h nem azt mondom h Bloodraven gonosz, hanem h szerinte a helyes dolog az,ha elvész az emberiség, tehát szívesen látná ha a Mások áttörtnének a Falon, és ehhez felhasználja Brant is, pl. Bran képes lenne wargolni a Másokat és így lehetne egy Jon-Bran testvérháború a történet végén.



Visszatérve Mogorro jóslatára, amit Tyrionnak mondott a sárkányokról, annak a végén az volt,h egy kisember aki nagy árnyékot vet, gondolom Tyrion, szal így lehetne mondani, h téves, mert neki mi köze lenne Bloodravenhez. Azonban mondta Barristan Selmy is,h Aerys nem kívánta a feleségét, Tywin feleségét Joannát akarta megszerezni magának és viccelődött is Tywinnal,h milyen kár,h már nincs életben az első éjszaka joga, és később Aerys állítólag megerőszakolta Joannát. Majd Jaime álmában Joanna erősen arra céloz,h Tywinnak csak 2 gyereke van... tehát lehet,h Tyrion is egy Targaryen fattyú, így már neki is köze van Bloodravenhez.

2014. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*félreértések elkerülése végett úgy értve a Tywninhoz való hasonlítás, hha Bloodravent a király nem korlátozta volna le mindig, akkor ő is úgy elbánt volna az ellenségeivel, mint később Tywin.


Amúgy meg mondta Bloodraven Brannek,h képes lesz repülni. Sztem nem biztos,h itt csak arra gondolt,h majd madarakat wargol meg Bran. Sztem elképzelhető és bízok benne,h lesz a történet halott sárkány, ami a Mások oldalán harcol. Mert lesz Martinnak egy könyve, ami jégsárkányról szól. Illetve A hercegnő és a királynő irományában, ami a sárkányok táncáról szól, 2 sárkány életben maradt. Az egyiket egy fattyú vitte el, a másik a testvérháború végén Sárkánykőnél élt, de egyikről sem tudni semmit ÉS a Falon túl régebben próbáltak várost építeni (asszem magyarban Rideghon), de egyszer csak elpusztult és utána az égből hamu esett plusz a barlangokból nem emberi hangok szűrődtek ki, tehát lehet,h vmelyik sárkány oda fészkelt be. És ha ez így van,akkor lenni kell sárkánymaradványoknak a Falon túl, és mivel a Falon túl van, ezért életre is kelhet. Így én eltudnám képzelni,hha lesz ilyen,akk Bran azt fogja wargolni.

2014. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Javítás: a két életben maradt sárkány mégsem mehetett oda Rideghonba, mivel az sokkal a sárkányok tánca előtt pusztult el :D
2014. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!