Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek, ha a Harry...

Szerintetek, ha a Harry Potterben Bellatrixnak és Rodolphusnak született volna gyereke, hogy hívták volna?

Figyelt kérdés
Én Elladorára vagy Phineasra szavazok, Bella felmenői után. :)

2014. szept. 16. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Béla
2014. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
A Harry Potter-ben mióta van Rodolphus?
2014. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A könyvben van a filmben szerintem nem említik
2014. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ő Bellatrix férje :) Igaz a könyvben nincs tényleges szerepe, kb. ha kétszer tesznek említést a létezéséről.
2014. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó név az Elladora és a Phineas, de Phineast kitagadták (ki van égetve a Black falikárpitról), így ő kiesik, Elladorának szerintem azért nem neveznék a gyereküket mert, Bellatrix "mugli imádó" nővére lányának is fele neve Dora (Nymphadora)! Én a Reginald és az Arabella névre szavazok Rodolphus és Bellatrix után!
2014. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Phineast kitagadták? Mint a Black család híres neves mardekáros igazgatóját? Akit kitagadtak és kiégettek a kárpitról, az Sirius.
2014. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor Sirius a falikárpit előtt Harryvel beszélget, akkor köztük látszik egy kiégetett folt, és alatta a Phineas név.
2014. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, a Phineas félreérthető. :)

(Phineas Nigellus volt az igazgató, az ő fia Phineas, akit kitagadtak, mert támogatta a muglikat. Mellesleg rajta és Siriuson kívül még kitagadtak: Islát (Phineas Nigellus testvére; muglihoz ment feleségül), Mariust (Phineas Nigellus unokája; kvibli), Cedrellát (Phineas Nigellus unokája; Septimus Weasley, vérárulóhoz ment feleségül), Alphardot (Sirius nagybátyja; támogatta Siriust) és Andomedát (Bellatrix és Narcissa testvére; Ted Tonks, mugliszületésű varázslóhoz ment feleségül.)

2014. szept. 20. 14:25
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, mi a forrásod? *-*

Vadászok az ilyen "extra" információk után, örülnék ha megajándékoznál egy weboldal- vagy könyvcímmel.

2014. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Az biztos, hogy valami csillagnév...:)
2014. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!