Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura Akkor szakítsunk...

Leiner Laura Akkor szakítsunk című könyvében csak engem zavar ez? (lent)

Figyelt kérdés

Az, hogy Eszti és Csabi történetét így adta elő. Egyrészt ha annyira szerették egymást, hogy szinte már egymás gondolataiból is olvastak, hogyan fajulhatott idáig egy találkozás? És - nem azt mondom, hogy ő nem hibázott - az sem tetszett, hogy mindhárman nekitámadtak. Elvégre nem történhetett sok minden, és ha annyira mással akart volna lenni, otthagyta volna. A legbunkóbb viszont szerintem Lia volt, aki a legjobb barátnőjét szimpla büszkeségi kérdésből magára hagyta. Mert azzal jött, hogy milyen jó barátnője volt Csabinak - ami szerintem a megcsalást leszámítva igaz is. Lia szerintem egy jellemtelen csaj. Ilyenért otthagyni egy barátnőt kicsit durva nem? És akkor még úgy tesz, mintha nem bocsájthatna meg valakinek, csak mert hibázott, ráadásul nem is ellene.

Elnézést a Leiner Laura fanoktól, én is szeretem az írót és a könyveit, de ez teljesen elborzasztott.

Mi a véleményetek?



2014. szept. 25. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
engem nem zavart. szerintem nem lett volna teljes nélküle a történet. és nehéz teljesen valósra írni egy kitalált történetet. meg a ,,büszkeségi kérdés'' szerintem (már ahogy le van írva) teljesen jogos volt
2014. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
87%
Nem is tudom. Igazából, ha Eszti tényleg a legjobb barátja volt, akkor legalább Liának elmondta volna. szerintem ez zavarta igazán, hogy nem mondta el neki. Aztán egy barátom megcsalja a másik barátomat. lehet hogy csabi nem olyan jó barátja Liának, mint Eszti, de mégis barát és ha igaza van. Mondjuk azt a részt nem szerettem, mikor otthagyták a garázsba, de talán ha már az elején elmondta volna, akkor másképp alakul. Lia karaktere teljesen antipatikus nekem, de vannak megmozdulásai, amik szinte már szimpatikussá teszi. Az egyik ilyen. Döntenie kellett és szerintem jól döntött.
2014. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
83%
Ha laura nem orta volna bele te nem tetted volna fel ezt a kerdest es szerintem ez a konyv akkor nem lett bolna igazi meg most az ugy hogy nezett volna ki hogy eszti elmondja hogy megcsalta es lia meg a nyakabaugrik szerintem enis ugy viselkedtem bolna mint lia mert enis megsertodtem volna azon hogy a legjobb baratnom jatsza a nyalassagot a baratjaval ezzel megsertve engem es hat nemtudom nekem igy kerek a tortenet en borzasztoan sajnaltam csabi (bocsi hogy mem irtam helyesen de telotol voltam )en ezt hondolom de neked persze lehet teljesen mas az gondolatod a konyvrol nekem orom volt minden sora
2014. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!