Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a befejezés? Mi lett Hazel...

Mi a befejezés? Mi lett Hazel Grace-el?

Figyelt kérdés
Aki olvasta a Csillagainkban a hiba cimu regenyt.Ezt a konyvet teljesen ugy olvastam, mintha sose lenne vege. De vege lett es a vege nem veg!Miert hagyjak a veget az emberekre?Miert hagyjak, hogy ok dontsek el, hogy mi a vege?Miert hagyjak az emberekre?Mi lett Hazellel?Mi lett a vak fiuval?Ez nagyon erdekel.

2014. okt. 2. 00:57
 1/5 Katii917 válasza:
Én úgy tudom hogy meghal majd.
2014. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyják az olvasóra, ki van mondva, hogy a Phalanxifor nem gyógyszer - mármint a szó klasszikus értelmében, nem gyógyítja meg a rákost, csak jelentősen lassítja a rák továbbterjedését, de az attól még folyamatosan terjed.
2014. okt. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosan meghal, szerintem maximum 18 évesen. Elméletileg bármelyik pillanatban felhalmozódhat a tüdejében a folyadék, és már többször hitték azt, hogy nem éli meg a holnapot.

Szerintem az élete hátra lévő részében Isaac-kal járt a csoportba, videójátékoztak, az anyukájának segített a tanulmányaiban, könyveket olvasott, sűrűn kijárt a temetőbe és a parkba, ahol Gus-szal piknikezett.

Amúgy a kérdéseidet maga az író válaszolta meg, emlékezz csak vissza a könyvre, benne volt minden. Hazel Grace-szel nem történik semmi, mert soha nem is létezett. Szerintem John Green azért írta bele olyan sokszor ezeket a gondolatokat, hogy az ember ne gondolkozzon a történet végén.

2014. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
John Green elárulta egy interjúban, hogy Hazel SPOILER!! Fél évvel Gus halála után meghal. :(
2014. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit késve de én is elolvastam! :D szerintem egy pár éven belül meghalt volna és nem lett újjabb barátja szerintem hanem mindig csak gusra gondolt :( a felét végig sírtam pedig az csak a könyv volt :D
2016. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!