Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Diszes gyerek vagyok 16 éves...

Eden123 kérdése:

Diszes gyerek vagyok 16 éves nem nagyon vettem rá magam hogy olvassak könyvet életembe nem olvastam semmit most még is meg próbálnék valamit elolvasni. Gondolkodtam a Túlélő cimű könyvet vagy az assasins creed könyvet! Vagy ajánlanáltok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 18:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mit próbáljak !!
2014. okt. 10. 18:57
 2/13 anonim ***** válasza:
Valami könnyed szerelmes füzettel, ezek minden újságosnál kaphatók, ne a Nyomorultakkal vagy a Háború és békével kezd el. Vagy a Rejtő légiós regényeivel.
2014. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2014. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de valami olyan kéne ami lekött!!
2014. okt. 10. 19:10
 5/13 A kérdező kommentje:
mert például az ilyen szerelmes meg ilyenek nem az én világom az ilyen játék alapján háborús meg az ilyen fantasy bejön !!
2014. okt. 10. 19:11
 6/13 anonim ***** válasza:
A Rejtő könyveken jót nevethetsz, egyébként a fantasy könyvekből bőven van választék, csak nem olcsók.
2014. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2014. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted a vámpíros regényeket, akkor a Darren Shan könyveket ajánlom, én imádtam őket.
2014. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is diszes vagyok, igazából azt tudom ajánlani, azt olvasd ami leköt. Csak attól, hogy valami rövid, még nem fogod könnyen olvasni. Van olyan, hogy egy 7-800 oladalas könyvet egy nap alatt kiolvasok, máskor meg öt oldal kínszenvedés, és csak nézem a betűket és egy mondat se jön át.


Most ha nem érdekel a romantika, csak a dugás, akkor a lányregények nem fognak tetszeni. Semminek nem KELL tetszenie. Ne foglalkozz azzal, hogy mi az ami "magasirodalom" vagy mit ajnároznak éppen, hanem azt olvasd amit tényleg érdekel.


Ha egyébként kocka vagy, és ez érdekel, akkor hajrá. Lehet nem fog bejönni. Ha öt oldal után olvashatatlan, vagy egy fejezet után nem vonzz be, akkor vágd oda a pitsába. Ott van pl. Dosztojevszij, a téma érdekelt, még a korszak is, de a hisztis kislány stílustól a falnak mentem. elolvastam a neten a kivonatot, leviszgáztam és csá. Elég volt belőle...

2014. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Rohadtul bejön a stílusod !:D Nos én igazából mindig úgy voltam kötelező olvasmánynál is hogy mikor megkellet fogalmazni(irtunk belőle)! ora előtt körbe kérdeztem ki mitt tud kik a személyek mit kell tudni rola mik voltak benne és kész és összeraktam a története aminek köze nem volt az eredetihez de jó volt 2-es és kész ! de most még is valamit kipróbálnék!igazábol félig meddig gamer vagyok angolul nem tudok aztán aminek van olvasmánya assasins creedek átolvasom hogy értsem miről szól!!(igy is értettem nagybol)
2014. okt. 11. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!