Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jane Austen rajongók! Mi a...

Jane Austen rajongók! Mi a véleményetek a Rebecca Ann Collins féle Pemberley krónikákról? (Büszkeség és balítélet folytatás)

Figyelt kérdés
Csak szerintem szörnyű?
2014. dec. 4. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Úgy útálom, amikor hozzá nem értők minősítenek komoj irodalmi műveket. Lekszívesebben beíratnálak egy irodalom szakra mindenkit az eltén, aki nem ért a verseghez.
2014. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző, ugye nem komolyan írtad a komolyt pontos j-vel, és az utálomot hosszú ú-val, miközben leszólod a kérdezőt, hogy be kéne iratkoznia irodalom szakra? :D (Amúgy az sem stimmel, hogy ,,beíratnálak mindenkit", csak úgy mellékesen megjegyzem.)
2014. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D:D:D De jót nevettem első! Neked melyik a kedvenc versed Jane Austentől? :D:D:D
2014. dec. 4. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező nem te vagy az egyetlen, aki szörnyűnek találja. Eddig pozitív véleményt nem olvastam róla sehol. Én nem tudtam végigolvasni.

Az első válaszolót nem igazán értem, de még haragudni se tudok, mert vicces. :) Versek? :D :D

2014. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jó hogy nem vagyok egyedül ezzel! Az ihlette a kérdést, hogy több kommentben olvastam már itt, hogy kifejezetten ajánlják olyasmi mottóval, "ha a Büszkeség és balítélet tetszett ez is fog", stb. És kiváncsi lettem volna, hogy akinek tetszik annak ugyan miért? De senki nem válaszolt eddig érdemben. Szívesen beszélgettem volna róla, mert én végigolvastam, de kb a felétől már csak kiváncsiságból, hogy mégis mi jöhet még ezek után, és szívesen kibeszélném magamból az "élményt".
2014. dec. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!