Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a részletről? 13/L

Figyelt kérdés

- Könyörgöm! Tényleg nem tudom a választ!

Letörlöm a véres szikét és visszateszem a fekete bőrtokba. A sötét, dohos pincébe keveset látok, a célszemélyhez is csak a felé erősített lámpa segítségével találok oda.

- Biztos benne? Mert nekem még bőven van időm. - mondom és egy nagyobb kést húzok elő.

Az áldozat nyögés szerű hangot hallat, még ebben a fényben is észreveszem, hogy lesápadt. Sötétzöld hosszúujjú felsőjén nagy folt díszeleg, amiből lassan szivárog a vér. Közelebb megyek és a mutatóujjához szegezem a fegyvert.

- Jobb kezes, ugye? - hangom kedélyesen cseng.

- Kérem, tényleg nem tudom, hogy hol van! Évekkel ezelőtt láttam utoljára, akkor is csak futólag...elmondanám, ha tudnám! A gyerekeim és a feleségem várnak haza!

- Erre gondolt volna azelőtt, hogy összeállt azokkal!. - arcom elkomorul, majd felemelem a kést és lecsapok vele, mire az áldozatból hangos sikoly tör fel.




- Mi az, hogy még mindig nem tudja, hol van?!

A szék, amin ülök roskadozik, félek, hogy eltörik a súlyom alatt. A főnök szigorú, jeges tekintettel mered rám, várj, hogy választ adjak.

- Higyje el, a legjobb tudásom szerint vittem véghez a kihallgatást, de a célszemély nem adott választ.- egy pillanatig elmosolyodom.

Az igazgató tekintete megenyhül.

- Talán az éheztetés megpuhítja kicsit. - szemében bizonytalanság csillog- Hozza be, hátha jutunk vele valamire!

Megfeszülök.

- Nem vagyon benne biztos, hogy ez lehetséges.

- Ne mondja, hogy megölte szerencsétlent! - feje vörös.

- Nem akartam.

A főnök gyilkos tekintettel mered rám.

- Esküszöm, Thompson, még egy ilyen eset és kirúgom!

Eddison Bear talán nem a legokosabb ember a földön, de még ő sem rúgná ki a legjobb alkalmazottját.

- Értettem, uram. - elmosolyodok - Biztosítom róla, hogy ilyen többet nem fog történni.



2015. jan. 1. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz.

*higgye

2015. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, ezt a szót mindig elrontom. Köszi!
2015. jan. 1. 16:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg a második rész harmadik sorába az nem várj, hanem várja.
2015. jan. 1. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak benne nyelvtani hibák, pl felesleges ponthasználat, stb, de egyébként annyira nem rossz.

Bár nem hiszem, hogy egészséges 13 évesen ilyeneket írni.

2015. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 magic csajszi ***** válasza:
Egész ügyes vagy :)
2015. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik ez a részlet. Ez hülyén hangzik, tudom, de szimpatikus nekem a nézőpont szereplő, annak ellenére, hogy éppen megölt valakit. :) A folytatást/előzményt is szívesen olvasnám.
2015. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha géphez jutok küldök folytatást, utolsó:)
2015. jan. 2. 23:55
 8/8 anonim válasza:
Nekem is küldj folytatást kérlek :D Nagyon tetszik
2015. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!