Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyvetek?

Mi a kedvenc könyvetek?

Figyelt kérdés
Többet is mondhattok csak most hogy új év van kezdek kifogyni a könyvekből ezért kérdem.

2015. jan. 4. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Coelho- Zahir, Charles Martin-Ahola folyó véget ér=> vannak benne túl nyálas részek de szerintem zseniális, Gayle Forman- Ha maradnék, Hová Tűntél?
2015. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kevin Hearne: Hounded – Üldöztetve

Jane Austen: Büszkeség és balítélet

Dennis Lehane: Viharsziget

2015. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ajánlani kell, bajban vagyok, mert nem tudom, mit szeretsz, de vágjunk bele:)

Imádom a fantasyt, klasszikusokat és újabbakat is. Gyűrűk ura, Eragon, Arany iránytű, Éhezők viadala (annak mondjuk a vége nem olyan jó, szerintem). Most épp Patrick Ness-től olvasom a Soha nincs végé-t, nagyon jó, de a Kés a zajban is tetszett. Aztán ott van az Artemis Fowl sorozat Eoin Colfer-től, annak helyenként súlyos humora van,de nekem nagyon tetszett. Douglas Adams: Galaxis Útikalauz stopposoknak, szintén beteg humorral, nagyon jó.

Szeretem Agatha Christit (Tíz kicsi néger, Gyilkosság meghirdetve, Gyilkosság Mezopotámiában), A Sátán kutyáját (Arthur Conan Doyle), Gerald Durrelt (Családom és egyéb állatfajták, Állatkert a kastély körül, Rokonom Rosy, stb.), háborús könyveket (Nyugaton a helyzet változatlan, Oroszlánkölykök, Schindler listája). Szerelmes könyveket nem nagyon olvasok, úgyhogy abból nem nagyon tudok mit mondani, de a Rosy projekt nagyon tetszett (az írója sajnos nem jut eszembe), egy aspergeres srác a főszereplő, és nagyon aranyos könyv. Esetleg a Csillagainkban a hiba, nem olyan rossz az se, bár nem is annyira jó, vagy ha klasszikus kell, a Büszkeség és balítélet, bár engem az sem fogott meg igazán.

Azt hiszem, így ennyi volt, ha megmondod esetleg, milyen stílus, lehet, hogy tudok mondani többet is, de remélem találsz ebben a válogatásban is kedvedre valót, bár ez azért elég szűk merítés volt.

2015. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

J.K. Rowling - Harry Potter összes, George R.R. Martin - A tűz és jég dala ciklus, Kristóf Ágota - Trilógia, Kertész Imre - Sorstalanság, Suzanne Collins - Éhezők Viadala trilógia, Ransom Riggs - Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei, Lucy M. Montgomery - Anne hazatér, Agatha Christie - Az ABC-gyilkosságok


Remélem, hasznos volt:))

2015. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jamie McGuire - Gyönyörű sorscsapás, Veszedelmes sorscsapás, Gyönyörű esküvő

J.R.Ward - Fekete Tőr Testvériség sorozat

Margit Sandemo - Jégyhegyek Népe sorozat

Jennifer Armentrout - Obszidián sorozat

Becca Fitzpatrick - Csitt-csitt sorozat

Wendy Higgins - Angyali gonosz sorozat

Kiera Cass - Párválasztó sorozat

Simone Elkeles - Tökéletes kémia sorozat

Kendare Blake - Vérbe öltözött Anna, Rémálmok lánya

Anthony E.Zuiker - 26-Sötét kezdetek

Elizabeth Haynes - A lélek legsötétje


Hirtelen ennyi jutott eszembe, én ezeket nagyon szerettem! :)

2015. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

3-as válaszoló az véletlen nem Családom és egyéb emberfajták lenne?

Tv-ben is szokott menni az nagyon vicces!:p


A sajátom xD mert elég egyedi történet lett de nincs még kiadva.

Olvastam egyszer a fekete szépségét és ezerrel jobb mint a film,már ha szereted a lovakat... Az utolsó mondat a legszebb :-)

Régen nem olvastam annyit csak épp ha beleolvastam,de mostanában megjött a kedvem hozzá.

2015. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavi Kata - Nyitótánc

Szent Johanna Gimi

Leiner Laura: Késtél

Csillagainkban a hiba

2015. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!