Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemény erről a regény...

Vélemény erről a regény részletről?

Figyelt kérdés

Fight for happiness:


Reggel hatkor keltem, alig aludtam az éjszaka, s teljesen ki vagyok merülve. Most éppen az erkélyemen üldögélve cigarettázom és  a forró kávémat iszogatom. Mélyen beleszívok a cigimbe, majd a gomolygó füstöt figyelem, ahogy elhagyja ajkaimat. Elgondolkozom az életemen,  a múltamon. Újra felerősödik bennem a fájdalom, a búcsú emléke, mikor mindent és mindenkit elvesztettem. Hirtelen elhatározás után rávettem magam, hogy a mai éjszakát szórakozással töltöm, elfeledek minden gondot, csak a jóra koncentrálok. Tervezett kiruccanásom előtt elindultam a munkába, majd utána elmentem kicsit vásárolni...

Hazaérve megcsodáltam, gyönyörű strasszkövekkel díszített, vörös színű koktélruhámat, mihez fekete, nyitott orrú magassarkút vásároltam. Miután felöltöztem, füstösre festett szemeimmel és vörös ajkaimmal, készen álltam az indulásra, előtte azonban nézegetni kezdtem magam a tükörben. A ruha elegánsan állt rajtam, kiemelte íves derekamat, s a kisebb kivágás pont annyit takart, amennyit kellett. Ránéztem az órára, mi éppen tíz órát mutatott, ezért hamar felkaptam a táskámat, majd elindultam a buliba...

A szórakozóhely előtt hatalmas sor állt a nyitásra várva, így mire bejutottam, háromnegyed tizenegy lett. Bejutva első dolgom volt, egy Sex on the Beach koktélt rendelni. A harmadik ilyen pohár után, kellő hangulattal kezdtem el táncolni, a tömeg közepén. 

Néhány óra múlva fáradtan rogytam le, a pult melletti ülőhelyre, mikor egy húszas éveiben járó srác ült le mellém, meginvitálva egy italra, mit vonakodva bár, de végül kedvesen elfogadtam. Néhány ital és egy rövid beszélgetés után, nála kötöttünk ki. Elővett egy üveg vörösbort, majd azt kezdtük iszogatni, míg nem a gátlásaimat oly módon elvesztettem, hogy végül az ágyában feküdtünk, egyre kevesebb ruhában.


2015. jan. 17. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy könyv dolga szerintem nem az, hogy deprimálja az olvasót, és a saját kis problémáit hatalmasra fújja, hanem hogy hozzáadjon valamit az ember mindennapjaihoz. Ezt én nem kaptam meg a tiedtől.


Ezen kívül, ebben a részletben nincsenek kidolgozva helyszínek, a kevés leírásnak köszönhetően, nem tudom még csak belel élni se magam.


Végül pedig túl sok ilyen történet íródik ahhoz hogy ezzel befuss, sajnálom, de még lenne hova fejlődni.

Sok sikert, és ha szeretsz írni, akkor csak nyugodtan, csak ezt így nagy közönségnek nem nagyon szánnám. Bár ki tudja, lehet hogy mások szeretik az ilyet.


Amúgy erdélyi vagy? Csak a kérdés elején lévő "s" szócska miatt.

2015. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már feltetted ezt a kèrdést egyszer, de nekem még mindig tetszik
2015. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen tudom fejlődnöm kell még sokat. Nem vagyok erdélyi. :D
2015. jan. 17. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!