Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok egy 11 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszíves abban, hogy ajánlotok néhány nálatok jól bevált könyveket neki. Bármilyen témában lehet.(persze korban hozzá illő)

2015. jan. 30. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Marjai Imre: Nagy hajóskönyv

Öveges József: A fegyverek fizikája

2015. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tony DiTerlizzi - Holly Black: Spiderwick krónikák

Rónaszegi Miklós: Indián hercegnő

Rónaszegi Miklós: A királynő kalóza

Gerald Durrell: Állatkert a poggyászomban

J. K. Rowling: Harry Potter és a Bölcsek köve

Anne Nesbet: A szalamandrás ház titka

David Attenborough: Az élő bolygó

Fekete István: Ballagó idő

Rideg Sándor: Indul a bakterház

Darren Shan: Rémségek cirkusza


Ha érdeklődik a világ érdekességei iránt, akkor a Mi Micsoda sorozatot ajánlom. (Én, igaz lányként, de imádtam felsős koromban.)

2015. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a fantasy könyveket szeretem, és ez a könyvsorozat a kedvencem. 11 éves koromban olvastam az első kötetet, de gyerektől függ, hogy hány éves kortól milyen könyvet képes elolvasni. Én gyorsan és jól olvasok, és szeretem az ilyen stílusú könyveket, és elég komoly vagyok, de sok olyan osztálytársam van, akik 11 éves korukban annyira komolytalanok voltak, meg nem tudtak jól olvasni, hogy egy 5 oldalas kis gyerekkönyvet nem tudna elolvasni, ami 20-as betűmérettel van írva.. Ez a könyvsorozat normális, kis betűs és asszem 400 oldalas, és a könyvre az van írva, hogy 12 éves kortól ajánlott. Hát nem tudom, majd eldöntitek.


John Flanagan: A vadonjáró tanítványa 1. - Gorlan romjai

A vadonjáró tanítványa 2. - A lángoló híd

A vadonjáró tanítványa 3. - Jégföldje

A vadonjáró tanítványa 4. - A tölgylevelesek (március 3-án jelenik meg)


A 3. kötetben vannak inkább érzelmek, de minden könyvben található fantázia, izgalom, akció, érzelem és a szókincsedet is fejleszti, mint szinte az összes könyv.

2015. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat biztos tetszeni fog neki. És majd mindegyiket elolvassa. Örülök hogy sok címet irtatok mert csak úgy falja a könyveket :) .
2015. jan. 31. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rick Riordan:Percy Jackson és az olimposziak sorozat :) Én nagyon szerettem :)
2015. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
1 ropi naplója .... (kedvencem pedig utalok olvasni) 😉
2015. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Ropi naplója sorozat tényleg jó,és pont felsős fiúknak való.
2015. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A ropi naplóját már olvasta.Tényleg nagyon jó sorozat annak idején én is olvastam.
2015. febr. 2. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:

www.google.hu/search?q=oliver+bowden+assassin's+creed&client=ms-opera-mini-android&channel=new&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI9oawnN7GxwIV6ivbCh02Kw6e



Remélem segítettem.

14/F

2015. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!