Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » üres füzet. Mit írjak bele?

üres füzet. Mit írjak bele?

Figyelt kérdés

találtam egy üres füzetet,nagyon kis szép valami kreatív dologra szeretném felhasználni. Naplót nem szeretnék írni,személyes véleményem szerint az elég snassz,könyvet már írtam, és rajzos füzetem az már van dögivel.

Van valami más ötletetek,valami olyasmi kéne,aminél tudom használni a fantáziám. köszi ♥



2015. febr. 5. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
képregényt csinálsz bele, vagy rajzos-naplóként használod fel, esetleg történeteket, verseket írsz bele... Fontos dolgokat ragasztasz bele, képeket a kedvenc dolgaidról..
2015. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Márciuska ***** válasza:
100%
Én pl. hobbiból "nyelvészkedek", én egy üres füzetbe azonos módon képzett szavakat gyűjtök egy-egy oldalra (pl. lakodalom, sokadalom, dörgedelem, zenede, csillagda, tanoda, stb.), vagy érdekes szavakat, felfedezéseket, amit egy-egy szó kialakulása kapcsán találtam (pl. kengyelfutó az a középkori szolga aki az ura lova, kengyele mellett kellett fusson). Vagy pedig jegyzeteld bele azokat az ötleteidet, amik nem elegendőek egy könyvhöz, de nem akarod, hogy elvesszenek, mert később még lehet belőlük valami, pl. egyetlen jelenetet vagy egy karaktert a tulajdonságaival, rajzvázlattal, vagy egy kitalált várost. Akár az egész füzetet használhatod egyetlen típusra ezek közül, pl. az egész füzet csak egy kitalált világot rögzítsen, kis jegyzetekben, hol egy abban a világban honos állat vagy növény leírása és rajza, hol az épületek, a lakók szokásai, a városok felépítése, a táradalmi rend, stb. Külön történet nélkül is felépíthetsz egy ilyet.
2015. febr. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A képregény nagyon tetszik és a kitalált város/ország/világ dolog is! Tényleg köszi!
2015. febr. 15. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj bele démonidézési praktikákat.
2021. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!