Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valami jó könyv?

Valami jó könyv?

Figyelt kérdés
Milyen jó, izgalmas könyvet tudtok ajánlani? Ezeket már olvastam:Szjg 2-8 +kalauz, Alkonyat 1-4, Csillagainkban a hiba, Beavatott 1,2, Bábel, Akkor szakítsunk, Éhezők viadala, Vámpírakadémia 1,2,3, Késtél, Párválasztó 1,2,3, Harry Potter 1,2,3,4,5,6,7 Utoljára a Hp-t olvastam, ezért olyan könyv kéne ami legalább olyan jó. :) Előre is köszönöm.

2015. febr. 8. 10:02
 1/8 Whirlwind ***** válasza:

Időtlen szerelem trilógia (Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld. Az első két könyvből már film is készült)

Cassandra Clare nagyon népszerű. A Végzet Ereklyéit (Csontváros, Hamuváros, Üvegváros, Bukott angyalok városa, Elveszett lelkek városa, Mennyei tűz városa), illetve a Pokoli szerkezet trilógiát (Az angyal, A Herceg, A Hercegnő) írta.

Jennifer L. Armentrout Lux sorozatát is megpróbálhatod (M.o-n azt hiszem Luxen néven fut). Obszidián az első könyv.

Nem fantasy pedig... M. Bates: Segítség YouTube-sztár lettem.

2015. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dosztojevszkij művei,vagy battle royale
2015. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt, James Dashner: Az Útvesztő
2015. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazokat akartam írni, mint az első. :)
2015. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jeaniene Frost: Cat és Bones könyvek: Félúton a sírhoz, Karó és sírhant, Síri csendben, Sírig hű szerelmed

Nalini Singh könyvek- Angyalvér, angyalcsók, angyalszárny, angyalkard és angyalárny

Illetve a másik sorozata: Vonzódás, Látomás, Borzongás, Feloldozás és Szabadulás

Darren Shan vámpíros sorozata, Démonvilág-sorozat

Cresley Cole: Vámpíréhség, Vámpírszerető, Vámpírharc, Vámpírvér, Vámpírzóna, A Démonkirály csókja, A gyönyör sötét hercege

Anita Blake-sorozat

Darynda Jones-Első sírhant, Második sírhant

Becca Fitzpatrick: Csitt Csitt, Crescendo, Silence, Finale

Nekem ezek a kedvenceim. Szerintem nagyon jó könyvek. :)

2015. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Lauren Kate: Fallen, Torment, Passion, Rapture

Colleen Houck: A tigris átka (épp ma olvastam el, szerintem nagyon jó, izgalmas, romantikus, kalandos), A tigris küldetése, A tigris utazása

Anna Banks: Poszeidón

Simone Elkeles: Tökéletes kémia, A vonzás szabályai, Láncreakció

2015. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Angie Sage : Mágia ( ez nagyon hasonlít a Harry Potterre, amúgy én is nagy HP fan vagyok, csak itt kézzel varázsolnak, de irtó jó könyv) ! Amúgy nem veszi A HP-t! Amikor az ember olvassa akkor olyan érzése van, hogy ez a világ egyik legjobb könyve! De jó a : csitt csitt, Duett hamis hangokra, és szerintem a Harry Potter kiegészítő köteteket is olvasd el! Sajnos most ennyivel tudok szolgálni! De Jane Tellertől a Semmi is az egyik , sőt a H.P után a kedvenc könyvem! :)
2015. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm minden válaszolónak. Lessz mit olvasnom :))))
2015. febr. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!