Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri megvenni az Assassin's...

Megéri megvenni az Assassin's Creed könyveket?

Figyelt kérdés

Első sorban olyan írjon, aki úgy olvasta őket, hogy játszott is velül. És is játszottam, így kicsit félek, hogy a könyv nem fog tetszeni. Azt hallottam, hogy a játékokról írt könyvek nem szoktak sikeredni.


(Ebook olvasót nem szeretem, kölcsönözni szintén. Szeretem, ha a könyvet a polcomra tehetem, szóval mindenképp az érdekel, hogy van-e olyan jó, hogy megvegyem. Olyan légyszi ne írjon, akinek eleve nem éri meg megvenni a könyveket (akármilyen könyvről is legyen szó))



2015. febr. 11. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olvastam, de azért valamit ajánlanék:

ha fent van valahol pdf-ben, olvass bele, így kiderül tetszik-e. :)

2015. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Titkos keresztes háborút olvastam, nekem személy szerint tetszett.

Altäir karakterét sokkal közelebb hozza az olvasóhoz, megismered a jellemét, a gondolatait, vívódását, stb.


A többit még nem olvastam, bár a Reneszánszt már párom megvette. Egy picit sokallom értük a 4000Ft-t, de ettől függetlenül -szerintem- érdemes őket megvenni.

Nyilván nem a legeslegjobb könyv lesz, amit valaha olvastál, de szerintem teljesen jó. :)


Egyébként szerintem nem feltétlenül rosszak azok a könyvek, amik játékokról szólnak, én eddig csak olyar olvastam, amik tetszettek. :D

2015. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Lehet, hogy beleolvasok, aztán majd elválik :D


Igen, szerintem is drága, és még csak leárazni se nagyon árazzák le. A kiadó oldalán viszont 10ezerért van négy kötet asszem. De így nem mernék ennyit megvenni egyszerre.

2015. febr. 12. 10:57
 4/4 Vandor95 válasza:

Sziasztok!

Nekem megvan véve az összes :D

játszással még nem jutottam túl Altairon, és ÍEzio trilogiáján, de ezek alapján azt mondom hatalmasak a könyvek :) mondjuk nem fog minden második szó a vérről szólni(e stílusban talán Brent Weeks az éjangyal trilogiával közelebb jár egy gyilkológéphez-bocs az offolásért, de valahogy mégis kapcsolódik hozzá... viszonyítási alap :P), azonban a történet és a könyvek(persze itt már az AC-kről beszélek) között sok a párhuzam. Persze a könyvekből egyes jelenetek kimaradnak, mint pl 1-2 mellékküldetés, de később végződnek: értsd pl AC revelations a játékban lezajlik az akció, meghal a főellenség, és pont. A könyvben... ez után is történnek még dolgok :D

2015. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!