Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani Veronica...

Tudnátok mondani Veronica Roth: A beavatott c. könyvéhez hasonló olvasmányokat ajánlani?

Figyelt kérdés
Fontos lenne számomra, már a trilógia összes részét kiolvastam, a kedvenc könyveim ezek. Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. febr. 18. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Éhezők viadala, Útvesztő, Szellemidéző, Az emlékek őre
2015. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de jöhetnek még! :D (Ment a zöld!)
2015. febr. 19. 06:11
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is ez az egyik kedvencem, lehet nem úgy hasonló, mint ahogy te gondolod (nem hasonlít rá annyira, mint az éhezők viadala), de ugyanúgy romantikus, és mellette fut más szál is, izgalmasak :)


Cassandra Clare - A végzet ereklyéi (vámpírok, démonok, árnyvadászok)

Rick Yancey - Az ötödik hullám (földönkívüliek (emberek testében), nagyon izgalmas szerintem, egyáltalán nem olyan, mint amilyennek elképzelnél egy ilyen könyvet, nem gyerekes)

James Dashner - Az útvesztő (fiú szemszögéből leírva, készült film belőle, van több része is)

2015. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok, kedves utolsó!

Ment a zöld! :)

2015. febr. 21. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Veronica Roth - Négyes

Ez Négyes beavatásának idelyén játszodik , a főszeereplő pedig Négyes(Tobias).

2015. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!