Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki a segítségemre lenne...

Valaki a segítségemre lenne Jamie McGuire - A sötétség és fény angyalai trilógiájában?

Figyelt kérdés
Lassan befejezem a magyarul megjelent első két kötetet, és elképesztően furdallt a kiváncsiság azzal kapcsolatban, vajon van-e folytatása. Nos, utána kerestem, és úgy tűnik igen (Éden), azonban nem tudom miért nem jelent meg magyarul, sehol nem még találom PDF formátumban sem. Valaki tud a kötetről valamit? Fontos lenne!

#éden #Jamie McGuire #A sötétség és fény angyalai
2015. márc. 14. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarul még nem jelent meg! Egyelőre nem találtam azzal kapcsolatban semmit, hogy mikor fog és milyen címen.

Angolul khm. neten "megtalálod" -értsd le lehet tölteni, torrent oldalakról.

2015. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, igen azzal én is tisztában voltam, hogy nem jelent meg magyarul, csak azt nem értem miért, ha az Éden állítólagos kiadási éve 2012.

Angolul tudok, de azért annyira sajnos nem, hogy képes legyek egy regénnyit lefordítani az anyanyelvemre :/

2015. márc. 15. 09:33
 3/4 sanyamanya válasza:
Úgy láttam, hogy 2015. tavaszán jelent meg a könyv. De letölthető formátumban én sem láttam még... :( pedig én is szeretném elolvasni, az első kettőt tetszett nagyon! ha esetleg már megtaláltad valahol, engem is érdekelne... :)
2015. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 2.részének a letöltő oldalát be tudná nekem valaki linkelni?? Nagyon hálás lennék érte!! Köszönöm!!
2015. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!