Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek ez hogy tetszik?

Nektek ez hogy tetszik?

Figyelt kérdés
[link] ez a blogom,még csak elég kezdetleges. Megtennétek hogy elolvassátok és írtok ròla véleményt?

2015. márc. 21. 19:27
 1/4 anonim válasza:

kezdjük ott hogy Dini a képen kék szemű és a történetben mégis az van hogy "elvesztem abban a gyönyörű zöld szempárban" ...:D

de nem rossz! ;)várom a folytatást :)

2015. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyerekes. Rosszul vannak szeresztve a párbeszédek, sok helyen nem raksz vesszőt, pedig kellene, olyan életszerűtlen az egész. A képek teljesen jellegtelenek és egyszerűen nem látok semmi különbséget az egy kaptafára gyártott gyerekek között. Az is elég furcsa, hogy a leírásuk alul van, de a képek felül. Nem lenne logikusabb egymás mellett? Amúgy a bemutatkozásban Emese 17 éves, egyel fentebb viszont már 18. De igazából mindegy is, mert a stílusa alapján maximum 14-nek mgondolnám.

Az Ive francia fiú név. Amire te gondolsz, az Ivy.

(Én attól is falra mászok, ahogy sok kamasz, mint te is, olyan stílusokat akar emberekre aggatni, amikről nem tudtok semmit. Attól nem hippi senki, mert gitározik és punk sem leszel egy réteg szemceruzától. Ne erőltesd.)

2015. márc. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal átláthatóbb lenne a cucc, ha a szereplőid profilja és fotói egy bejegyzésben lennének.


"(amit egyébként nem tudok kirakni, a nagyitól kaptam, ez is egyike a haszontalan ajándékoknak)

- Ki tudod rakni?"

Ez így elég vacakul jön ki: szóismétlés + fél percen belül úgyis kiderül.


Hemzseg a központozási hibáktól.


Egyéb helyesírási hibák is akadnak, mint pl. "apu meg ütött".


Mesi nem semmi egy rbanc lehet, ha egy helyes pofitól már szinte el is felejti az aktuális pasiját.


Egy író nem tud mindent. Egy jó író ismérve viszont az, hogy utánanéz annak, amit nem tud. Különben nem vagy hihető. Hagyok itt neked egy idézetet: [link]

Szóval van itt ezzel a vasút témával némi bibi. Bocsi a kötözködésért, nem nagy dolog, csak helyi vagyok és valami irracionális módon zavar.

Szegeden 3 helyen áll meg a vonat:

1. Újszeged. Mivel a vasúti hidat a II. világháborúban lebombázták és azóta sem sikerül újjáépíteni, itt átmenő forgalom nincs. (Sőt, olyan vonat se, amin van diszpécser.)

2. Szeged pályaudvar. Itt az átmenő vonatforgalom a tehervonatokra korlátozódik. Személyvonatok terén vagy innen indul valami, vagy ide érkezik. Ha valaki tovább is utazik innen, át kell szállnia hozzá.

3. Szeged-Rókus. Itt ugyan van átmenő személyvonat forgalom (egészen a pályaudvarig :D), de csakis a környező városokból járnak erre vonatok: Békéscsaba, Orosháza, Gyula. Értsd: nem IC, hogy legyen diszpécser.

+1 Ha a szereplőid a pályaudvaron vannak, akkor viszont a képed vacak. Nagyvároshoz nagy állomás tartozik (még akkor is, ha nem az eredeti állomás képét használod!), különben össze is omlana a közlekedés.


Műfajában nem lesz ez rossz, de a helyesírási hibákat nagyon nézd át!

2015. márc. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom minenkinek,megpróbálom kiküszöbölni,örülok a pozitív és a negatív kritikáknak is. Mint már a kérdésben is megfogalmaztam,ez még elég kezdetleges,tehát,mostmár azt is tudom miben szorul változtatásokra. Mostantól igyekszem valósághűbbre megcsinàlni,és köszönöm a tippet a 3. Válaszolónak,majd keresek másik képet.:-)
2015. márc. 22. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!