Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti az Arnoldot vagy a Cortezt...

Ti az Arnoldot vagy a Cortezt bírtatok jobban az Szjg-ben? (én a Cortezt)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Cortez az örök kedvenc :D Nekem Arnold az elejétől fogva nem jött be. Valamiért a személyisége nekem olyan szigorú, mintha minimum az apja lenne Reninek vagy mi. Bár lehet érdekes társaság, ha könyvekről van szó, de a humor nem szerepel a szótárában :'D. Cortez szerintem egy igazi álombarát és az is marad :3.
2015. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gyémántlány ***** válasza:
59%
Eleinte Arnoldot bírtam, mert Cortez egy hihetetlenül nagy idióta volt, aztán, amikor felcserélődtek a szerepek, természetesen már Cortezt szerettem inkább.
2015. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Arnold szimpibb volt az elején, igazából még most is úgy gondolom hogy sokszor Cortez teljesen indokolatlanul bunkózott Renivel. Cortezt végül a 6 vége 7 elején "kedveltem" meg. Arnoldot meg sajnáltam már a végén...
2015. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
97%
Az elején Reni leírása miatt Arnoldot kedveltem inkább,róla többet tudtunk meg, de a sorozat közepétől már Cortez került közelebb hozzám. (Bár tegyük hozzá, hogy nem ő volt a kedvenc szereplőm.)
2015. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát én szemèly szerint Arnoldot , mivel Cortez nekem egyszerüen az elején tùl bunkò és beképzelt a végén pedig unalmas és azon kívül hogy kèk a szeme , menö,de nem foglalkozik vele ,rossz a kapcsolata a szüleivel nem sokat tudtunk meg ròla.
2015. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Cortez,ha létezne,valószínűleg nagyon bele lennék esve,de Arnold a legjobb barátom lenne.Olyasmi lennék,mint Reni.
2015. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
45%
Az elején még bírtam az Arnoldot, mert ő állt szóba először Renivel. De miután nem akarta hogy Cortezzel legyen Reni már egyáltalán nem volt szimpi. Cortezt bírtam jobban.
2015. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Én Arnoldot szeretem jobban. Cortezt valamiért nem bírtam. A valóságban sem a kedvenceim az ilyen típusú fiúk.
2015. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Arnold. Egyértelműen. Cortez egy tipikus álomfiú, nekem tetszik Arnold személyisége, mivel nem hibátlan, mégis... olyan na, tudjátok :D
2015. ápr. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Arnolddal én is tudnék jókat beszélgetni mert nagyon szeretem a könyveket de Cortez azért jobb:)
2015. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!