Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet-e még kapni valahol a...

Lehet-e még kapni valahol a Legendás Állatok és Megfigyelésük c. Könyvet (J. K. Rowling kiegészítő könyve a Harry Potter sorozathoz), és ha igen hol?

Figyelt kérdés
A könyv puha kötésű változatát keresném, ugyanis a kemény borítós változata nem igazán tetszik, meg sokkal többet kérnek érte a boltban, mint puha kötésű változatáért. Előre is köszönöm a segítséget.

2015. ápr. 19. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt árulják, és azt hiszem ez puha.

2015. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ez kemény kötésű.

A bookline-ban találtam, bár itt csak előjegyezni lehet.


[link]


De azért jó lenne, ha belátható időn belül tudnán megvenni. Használt könyv is jöhet.

2015. ápr. 20. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt Moly.hu-n vannak fent használt példányok, mikért kapcsoltba léphetsz a tulajdonossal.

2015. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 orsicii válasza:
sajna en is csak a booklinet tudom mondani vagy az animus kiado oldalat is megnezheted ott is lattam
2015. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jegyezz elő a booklineon, mert ha látják, hogy valaki szándékozza megvenni, akkor beszerzik, és szólnak, ha megvan.
2015. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!