Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én vagyok így ezzel a...

Csak én vagyok így ezzel a Jég és tűz dalában?

Figyelt kérdés
Nem nagyon foglalkoztattak a teórázgatások, sosem úgy olvastam a könyvet, hogy most aaaaa akkor most Jon targaryen vagy Varys sellő, vagy akármék Teória. Egyikkel se foglalkoztam, úgy voltam vele, hogy majd amit Martinbá megír az lesz és nem a Teóriázgatások. Persze elolvastam őket már így unalmamba meg minden, de olvasásközbe sosem érdekelt a teória, csak a sztori. Csak én vagyok úgy vele, hogy minek Teóriázgatni, úgyis az lesz amit Martin megír?? (és nem éri meg most azon bosszankodni, hogy most Jon Targ e vagy sem, és csak azt figyeljük ami le van íva és ne a teóriák alapjával foglalkozzunk??

2015. máj. 6. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Martin is azt akarja, hogy gondolkodjunk a sztorin. Persze nem kötelező teóriákat gyártani, én sem nagyon szoktam. De gondolom nem véletlenül van többértelműen megírva, mindenféle utalásokkal. Azt akarja, hogy beszéljenek róla. Ezt meg jól csinálja.

De ha valakit az elméletgyártás nem érdekel, akkor csak simán olvasni is bőven elég. Miért ne lenne? :D

2015. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

na igen, végülis, bele rakja a kis utalásokat, végülis egy jó kriminek ez az alapja, hogy legyen kis utalások a gyilkosra, ami nem elsőre egyértelmú.

Martin is lehet valami ilyesfajta elgondolás szerint dolgozik, hogha sokat foglalkozol vele, egymás mellé rakod a szálakat lehet hogy már most ki lehet találni a végét, ha jól figyelsz. Lehet, hogy egyáltalán nem, és jól átvág minket a palánkon, kitudja, de csak bennem az játszódott le, hogy úgyis megmondja ha akarja, én meg akkor foglalkozhatok a sztorival és nem az utalásokon kattogok. Úgy látszik, mindkét véglet szerint el lehet járni :D

2015. máj. 6. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Plusz az is besegít a teóriák születésébe,hogy nagyon sokat kell várni a következő könyvre.
2015. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Martinból azt is kinézem, hogy juszt is csavar egyet a sztorin, nehogy valamelyik nagy teória bejöjjön, és például kiderülne, hogy Jon tényleg csak egy táborkísérő fia.
2015. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Egyébként nem arról volt szó, hogy csak páran találták ki a sztori végét?

Tehát ez eleve kizárja, hogy a legnépszerűbb teóriák legyenek igazak.

2015. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom amúgy, hallottam olyat hogy valaki már kitalálta a végét, szóval nem tudom. Lehet ők is csak így ültek a buszon és bazz lehet hogy ez, éás kitalálta a végt, ez amúgy érdekes, hogy összelehet rakni, biztos azért nem lehetett egyszerű, vagy pont igen :D na most ezt kitudja :D martin :D meg ők :D
2015. máj. 7. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Több millióan olvassák a könyvet. Így biztos van olyan, aki ha nem is az egész történet végét, de karakterekét kitalálta,h mi lesz.
2015. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!