Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudnátok...

Milyen könyvet tudnátok ajánlani ajándékként ballagásra?

Figyelt kérdés

Én gondolkodtam Paulo Coelho könyvön, meg motivációs könyveken, de még nem tudom milyen lenne a legjobb...

Az illető akinek lenne, az lány, és unokatestvérem, bár nagyon nem ismerem az ízlésvilágát.


Ha tudtok más ajándékötletet, azt is szívesen fogadom.


Ha könyvet ajánlotok, akkor kérlek írjatok könyv címet és szerzőt is:)

Köszönöm



2015. máj. 13. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered az ízlésvilágát, akkor a sötétben tapogatózol nagyjából. Vegyél egy Paulo Coelho-t akkor, és imádkozz, hogy ne nyúlj vele mellé. Mást nem hiszem, hogy tudsz csinálni.
2015. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szüleinél nem lehetne rákérdezni, hogy mit szokott olvasni?
2015. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Márciuska ***** válasza:
Alexandra könyvesboltban láttam olyan noteszeket, jegyzetblokkokat, határidőnaplókat, aminek minden oldalán van egy kis bölcsesség, vagy egy rajz. Tematikus is van, pl. macskás. Persze legjobb lenne, ha tényleg kinyomoznál valamit az érdeklődési köréről. Valami különleges bonbon sem rossz, ha végképp nincs ötleted, pl. a Stühmerék Szilvás betyárja. Vagy írd be a keresőbe hogy arany csoki tojás. Ez a "felnőtt Kinder", aranyszínű papírba csomagolt csokitojás, belsejében egy minőségi ékszerrel. Nem olcsó, de különleges. A Bálnában van egy édességüzlet a piacsoron, ahol mindkettőt lehet kapni.
2015. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Janka Sikovna válasza:

Tépődések (Molnár Tóni)

Ez egy kamaszoknak szóló, filozofálós kis könyvecske. Rövid, de tartalmas. Pont olyan ajándékbaadós típus.

2017. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!