Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnék olcsó könyveket venni?

Hol tudnék olcsó könyveket venni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 12:11
 1/8 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe a www.konyvudvar.net honlapot, ahol interneten keresztül és személyesen a boltban (cím a honlapon) is lehet vásárolni.

Tényleg nagyon olcsó, kínálatuk színes. Engem megfogott. Szerintem érdemes benézni, azzal semmit nem veszíthetsz... :)

2010. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösszi
2010. febr. 27. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:

a legolcsóbb pedig: A könyvtár! :D Arra jó, ha csak egyszer.. kétszer el szeretnél olvasni vmit, de nem gyűjtöd őket... :D

Ha pedig meg is akarod tartani vannak használt könyvboltok is . :D Ha végképp nincs más, akkor www.teszvesz.hu vagy www.vatera.hu... vagy egyéb ilyesmi oldalak, esetleg van olyan könyv ott, amilyet te szeretnél :D

2010. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adamobooks.info
2010. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Antikvárium *.*
2010. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hogyha nem ragaszkodsz a magyar nyelvhez, akkor pedig amazon.com.
2010. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is az antikváriumot ajánlom, ha olcsón szeretél hozzá jutni, de szintén jó megoldás ha az aukciós oldalakon is szétnézel. (vatera, teszvesz) itt új könyvekhez is hozzájuthatsz fél áron vagy még olcsóbban. Én itt szoktam először keresgélni :-)
2010. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Ha olcsó könyv érdekel nálam vásárolhatsz a Zsibvásáron adom el a könyveimet, főleg használt antikvár jellegűek, 200 Ft-tól. Kattints ide:

[link]


vagy ide: [link]

2010. szept. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!