Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a történet? Jöhet...

Milyen a történet? Jöhet vélemény és kritika!

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 9. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Jó a történet :) így tovább
2015. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bevallom, csak átszaladtam rajta, összességében tetszett.


"Ott szoktak jegyet enni azok, akik horgászni jönnek." Gondolom "venni" akart lenni.


"... egy kis kunyhó, egy halászkunyhó. " Sokszor jól hangzik ez, de nekem mégis szóismétlésnek tűnik, szerintem tetszés szerint át lehetne írni: "egy kis kunyhó, a halászoké."


Még van egy-két vesszőhiba, de ezeket most nem fogom kimásolni. Meg egyébként sem vesz el az élvezeti értékből.


Még annyi kritika, hogy összességében talán a tó és az elindulás utáni időszakot jobban kifejthetted volna. A szobádat és a házban történteket szerintem nem kellett volna ennyire, a végkifejletet figyelembe véve.


Egyébként tetszik. Ötletes és van szókincsed is. Használtál hétköznapi szavakat is (pl.: zöld-algás helyett), de ezek jól illettek a szövegbe, számomra különlegesebbé tette.


Összességében azt mondom, kár, hogy gyorsan olvastam. Tetszik a stílusod, szívesen olvasok hasonlókat.

2015. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm^^ A későbbiekben megpróbálok odafigyelni azokra, amiket mondtál. A hibát pedig javítom:)
2015. jún. 9. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Imádlak a Skillet miatt!!!! :))

Egyébként tetszik az írásod, de azt megszeretném kérdezni, hogy a történet hol játszódik? Külföldön? A nevekből ítélve nem Magyarországról van szó.

Ezt csak azért kérdezem, mert az első fejezet, ötödik bekezdésénél megemlíted Punnany Massif- ot, Élvezd című számát... az meg ugye magyar.

Na, nem mintha nem írhatnál bele azt, amit akarsz, csak az én szemszögemből ez furcsa. :)

De csak így tovább, írj még sokat, én biztos visszatérek majd a blogodra! :)

2015. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, külföldre gondoltam, valamiért teljesen megfeledkeztem arról, hogy a szereplőim nem magyarok><

És köszönöm :) Örülök, hogy tetszik.

2015. jún. 10. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!!!

Kaphatok folytatást??

Amúgy csak az volt furi, hogy volt ahol jelen időben írtál

2015. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Készül a folytatás :) Amint megvan a blogon olvasható lesz ^--^
2015. jún. 10. 21:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Feltettem a következő fejezetet^--^
2015. jún. 12. 22:50
 9/9 A kérdező kommentje:

véletlenül megváltoztattam a blog elérhetőségét ><

[link]

2015. jún. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!