Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Perselus Piton magánéletéről...

Perselus Piton magánéletéről van valami információ?

Figyelt kérdés

Az írótól persze.

Annyira keveset tudunk róla pl volt hogy volt-e valakije?

Szívesen elolvasnám a történetet a "másik oldalról" Piton szemszögéből.



2015. júl. 3. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Háát... Perselus szerelmes volt Harry édesanyjába, és csak is azért védelmezte őt, mert Lily Potter fia. Miután Lily meghalt, azután is szerelmes volt belé. Olvasd el a Harry Potter és a Halál Ereklyéit! Abban benne lesz. Egy emlékben, melyet Harry megnéz, miután Perselus meghal.
2015. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sanyarú gyerekkora volt, lévén, hogy az apja mugli volt, és rengeteget veszekedett a feleségével, Perselus anyjával. Szegénységben éltek, így Perselus szakadt, elnyűtt ingeket/ruhákat hordott, ami miatt ki is közösítették. Ha jól emlékszem, Lily Evans volt az egyetlen barátja már a Roxfort előtt is, az iskolába való bekerülése után sem változott sokat a dolog. Összeismerkedett a leendő Halálfalók egy csoportjával, velük kezdett el "haverkodni", mert azt hitte, így végre feltűnhet Lilynek. Pont fordítva sült el.

Hogy mi történt a "holt időszakban", ami még a könyvek cselekménye előtt történt, arról nem sokat tudni. Ami van, azt megtalálod a 7. könyvben.

2015. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt csak olyan állítások találhatóak meg, amik a könyvekből vagy a Pottermore-ról származnak (amit szintén Rowling írt).

2015. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvastam a könyveket, de nagyon kevés az infó ami érthető hisz távol állt Harrytől.
2015. júl. 4. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Erre az oldalra véletlenszerűen találtam, remélem segítettem! :)

2015. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem valami komoly elemzés, ráadásul nem is az írónőtől van.
2015. júl. 8. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
A kettes nagyon jól összefoglalta, annyival egészíteném ki az általa holt időszaknak nevezett dolgot, hogy akkor beállt halálfalónak, majd kihallgatta Dumbledore és Trelawney beszélgetését, ami egy igazi jóslat volt ezt kiszolgáltatta Voldemortnak, de mikor megtudta, hogy Voldemort úgy értelmezi a jóslatot, hogy meg kell ölnie Lily Evans fiát, elmegy Dumbledore-hoz és átáll az ő oldalára. Utána nem tudom, hogy rögtön elkezdett-e tanítani, az én képzeletemben igen, viszont a tűz serlegében meg az van leírva, hogy 4 éve akar sötét varázslatok kivédése tanár lenni. Ti erről mit gondoltok?
2015. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!