Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek csak az tudja...

Szerintetek csak az tudja értelmezni James Joyce Ulysess című művét, aki jól ismeri a Bibliát?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy a Biblia ismerete nélkül nem lehet érteni semmit belőle.
2015. júl. 19. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen aki az Odüsszeiát is nagyon jól ismeri, az is nagyon jól tudja értelmezni az egészet. De igen a Biblia az még érthetőbbé teszi az egészet.
2015. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan melyik része a Bibliának?
2015. júl. 19. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Na ezt pontosan nem tudom megmondani
2015. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Ulyssest olvastam, a Bibliát nem. Az Odüsszeiát viszont kötelező volt még gimis koromban olvasni; így nem volt annyira nehéz megérteni. A Bibliából inkább a történeteket kell ismerned, és ahhoz, hogy megértsd az Ulyssest szerintem rugalmas gondolkodással, műveltséggel és persze rengeteg türelemmel (legfontosabb!) kell rendelkezned, ha meg valamit nem értesz, ne légy rest utána nézni. Amikor először olvastam 4 hónapig küzdöttem vele...azóta a kedvencem lett.
2015. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!