Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket olvassak?...

Milyen könyveket olvassak? Mit ajánlanátok, de ne csak régi könyveket. (15 vok)

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Az éjszaka gyermekei. zombis,szörnyes de nekem tetszett.

Meg persze van a Twilight Saga,de azt gondolom olvastad már,meg a többi vámpíros könyv. Vagy komolyabb témák érdekelnek?

2010. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen a twilight-t olvastam, megnézem amit ajánlottál köszi, szeretem az ilyen könyveket
2010. márc. 7. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor van még az evernight,evermore,vámpírnaplók,éjszaka háza,félúton a sírhoz,álomszerető,dark love,vámpírakadémia,mona lisa ébredése,éjvilág.

Valamit még nem olvastam el ezekből,de többen mondják hogy jók. Én is ezeket szeretem.:) Meg is vannak,ha gondolod átküldhetem.

üdv

első vok

2010. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha van amit már olvastam, vagy legalábbis elkezdetem...de nem fejeztem be, na mind1 átküldenél egy párat köszi, vagy nem tod esetleg h honnan lehet letölteni a könyv szövegét, tod h a gépen is el tudjam olvasni? mert találtam már ilyen oldalt, de nem minden van rajta és nem is minden ingyenes
2010. márc. 8. 20:11
 5/7 A kérdező kommentje:
vagy a vámpírakadémiát hol lehet letölteni magyarul mert angolul tudtam csak de úgy nem szeretném olvasni
2010. márc. 8. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze át tudom küldeni,csak írj egy címet.

üdv

2010. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, kriszker088@citromail.hu
2010. márc. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!