Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetetek mi fog történni...

Szerintetetek mi fog történni Theonnal a Tél Szeleiben?

Figyelt kérdés

Sziasztok olvastam a Sárkányok Táncát és a publikált fejezetét és nagyon sajnálom a vele történteket és nagyon megkedveltem a karakterét.

Ti mire számítotok a jövőben mi lesz vele?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 1. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Megkedvelted? Akkor meghal.
2015. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Első: kiégtem :DDDD


Amúgy szerintem egy darabig még élni fog, de a 7. könyv végére nem hiszem, hogy életben marad.

2015. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 köszi sajnos ezt már megtanultam :DDDD

#2 Én reménykedem benne hogy túléli valahogy(bár nemtudom egy megnyomorított köpönyegforgatóra milyen élet vár)de remélem ha meghal legalább valami hősi módon haljon meg vagy legalább Ramsay-ékat nyirja ki:DDD

2015. aug. 1. 22:35
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Martin nyilvánnoságra hozott egy Theon fejezetet:

Stannis vallatni próbálja,hogy mondjon el mindent a Boltonok terveiről. Theon tudja,hogy a Karstarkok hátba fogják támadni Stannist, plusz fél Ramsaytől, így nem mond semmit, mert biztos Stannis vereségében.

Megérkeznek a Karstarkok, Stannis már tudja,hogy árulók, ezért elfogja őket. Egy Freyek által vezetett csapatot egy befagyott tóra csalogatnak, az beszakad alattuk, és megfulladnak.


Ugye mindenki mást gondol,hogy mi lesz Theonnal. Vannak akik amellett vannak,hogy Stannis kivégzi őt, vagy hogy elmondja hogy Bran és Rickon élnek és így megkímélik az életét, stb.

Én annak örülnék legjobban, ha elmondaná az igazat, életben maradna, elfognák Ramsayt és Theon vízbe fojtaná őt.

2015. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

Hát a Bolton-ok szétzúzzűk Stannis-t, mint ahogy az kiderült a Ramsay által írt Rózsaszín levélből, de abban a levélben Theon-t is kéri, hogy adják át neki, szóval valahogy el tud menekülni Stannis táborából a csata előtt. Szerintem Asha kiszabadítja.

Martin igazolta, hogy a Tél szelei-s Theon fejezet időrendben előbb történik mint a Sárkányok tánca végén lévő sok-sok fejezet, szal a 6. kötet elején tanúi lehetünk, hogy hogyan bukik el Stannis.

A sorozat ezt már igazolta azzal, hogy ott is Stannis bukott el. Van sok változtatás=egyszerűsítés(Jaime,Sansa,Brienne főleg), mivel ez egy műsor, nem pedig egy 1000 oldalas könyv, de a végkifejlet mindenkinek ugyan az. Ez eddig se volt másképp. Aki ennek az ellenkezőjét állítja arra nem kell figyelni mert egyszerűen elvakult és nem is akar mást látni.

2015. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Az 5. baromságokat írt. Ne figyelj rá.
2015. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Már évek óta mondogatják nekem hogy baromságokat állítok és mégis mindig az én állításaim valósultak meg a sztorival kapcsolatban. Úgyhogy ahogy a kérdező érzi.
2015. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

A sorozatra nincs mit adni. Az 5.évad is már egy teljesen új kreáció volt.


A levélre meg nagyon teória született,h ki irhatta.

2015. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*írhatta
2015. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

A levél egyáltalán nem biztos, hogy igaz. Ramsey nem arról híres, hogy mindig igazat mond. Sőt, ott szinte mindenki hazudik mindenkinek azért, hogy elérje a célját.

Ráadásul a sorozat az teljesen más irányba megy, mint a könyv.

Nézd meg pl a Sansa szálat. A sorozatbeli útjának köze sincs ahhoz, ami a könyvben van.

Ha a sorozatban ugyan azok történnének, mint a könyvben, akkor kétlem, hogy az író engedné, hogy lelőjék előre azt, ami még meg sincs írva.

Ergo, kedves 5. válaszoló, amit írsz, baromság.

2015. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!