Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok?

Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nos, az az igazság, hogy világéletemben utáltam olvasni, annak ellenére, hogy több versenyt is megnyertem az iskolánk keretein belül. Igaz, ez régen volt. Soha nem olvastam még egy kötelezô olvasmányt sem ki, és anyukám könyvei sem kötöttek le. Egyik nap befejeztem egy fanfictiont az interneten és nagyon tetszett. 2 nap alatt végig olvastam mind a 32 fejezetet.

Milyen könyvet ajánlanátok egy olyan lánynak, aki szereti, ha egybôl megfoja egy könyv? Nem szeretem a történelmi könyveket inkább olyanok érdekelnének, ahol a tini korosztály a célközönség.



2015. aug. 5. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Helo!


Harry Potter, Bartimaeus- trilogia.

Gondolkodtam, hogy leirjam-e, de vegülis miert ne?

Gepnarancs.

2015. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Cally Taylor - A menyország várhat

de ha tinis történetet akarsz olvasni akkor Leiner Laura könyvei erről szólnak( Szent Johanna Gimi, Bábel)

2015. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Erika_Hejja válasza:
Nekem a Luxen-sorozat volt ami ilyen volt, nem tudom mennyire szereted az ilyen lehetetlen történeteket... :)
2015. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ez rövid, de tartalmas könyv, pont olyanoknak való, akik nem szeretnek olvasni.

2017. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!