Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek kikre gondolt...

Szerintetek kikre gondolt George RR Martin amikor azt mondta, hogy ''A Tél szelei-ben csak úgy hullanak majd a pov karakterek. ''?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Feltételezem azokra, akik meg fognak halni.
2015. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Remélem magára gondolt, nincs annál undorítóbb dolog, amikor valaki arra veri magát, hogy meg tudja ölni a saját karaktereit.
2015. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tippre: Barristan, Connington, Brienne, Theon,

+ a prológus és epilógus povok,

+ esetleg azok a pov karakterek, akik majd csak a 6. kötetben szerepelnek először povként

2015. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Tippre nálam is:

Barristan - Szerintem meghal a Meereeni csatában, és mivel a sorozatban az nem lesz, ezért ölték meg előbb. Plusz, ha visszatér Daenerys nem lesz többé szükség Barristan pov-ra.


Connington - nálam is haláljelölt, de nem a szürkehám miatt, szerintem az egész Aegon banda elbukik.


Arianne - Aegon-ékhoz siet. Velük bukik.


Victarion - Euron rángatja kötélen. Moqorro szerintem nem életbiztosítás a számára, épp ellenkezőleg.


Melisandre - Mivel volt pov-ja a Sárkányok táncában és amig nem tér vissza Jon, addig szerintem ő lesz a nézőpontkarakter a Fal-nál. De mikor Jon visszatér őt fogja leszúrni, amitől majd fellángol, felizzik vagy a rák tudja mi lesz Hosszúkarommal.


Jaime - Brienne megöli, mielőtt Kőszívhez kerülne. Vagy ketten párbajoznak. A sorozatban volt az a mondata Jaime-nek, hogy ''Annak a nőnek a karjában akarok meghalni, akit szeretek.'' és amikor Dorne-ba hajóztak látta a Tarth-szigetet és Brienne-re gondolt. ÉS SPOILER...megerősítették, hogy a 6. évadban a Folyóvidékre megy Jaime. Valószínű, hogy majd Brienne-ék is akkor. És lesz új törvényen kívüli banda, akiket egy ismeretlen nő vezet.

2015. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisujj beszélt még vmit a 3 királynő haláláról is.
2015. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos...

Akik szerintem a történet végégig tuti életben lesznek:

Havas Jon

Daenerys Targaryen

Tyrion Lannister

Ser Davos

Akik szerintem nem túl valószínű,hogy meghalnak:

Arya Stark

Sansa Stark

Bran Stark

Areo Hotah

Hínárhajú Aeron Greyjoy

Akik szerintem tuti meghalnak:

Melissandre

Jon Connington

Cersei Lannister

Akik szerintem elképzelhető,hogy meghalnak:

Ser Barristan Selmy

Ser Jaime Lannister

Brienne

Victarion Greyjoy

Asha Greyjoy

Theon Greyjoy

Arianne Martell

2016. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bútylubátya ***** válasza:

Biztos megjelennek új pov karakterek (én Meerának, Myrcellának, Qyburn-nak örülnék, illetve hogy Melisandre többször jelenjen meg így).


Akik szinte biztosan meghalnak szerintem:


Ser Barristan Selmy, Aeron Greyjoy, Jaime Lannister/Brienne+ Areo Hotah+ Catelyn Stark végleg.


Akik ha nem ebben a kötetben, de a következőben tuti:


Cersei Lannister, Melisandre, Victarion Greyjoy


Talán már ebben a könyvben is meghal:


Jaime és Brienne is, Arienne Martell, Jon Connington, Theon Greyjoy


Valószínűleg ebben a könyvben még nem hullanak el a Stark pov karakterek, Danaerys, Tyrion, Samwell Tarly, Havas Jon újjáéled; aki pedig tuti életben marad a történet végére, az Bran Stark.

2016. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bútylubátya ***** válasza:

Na jó Bran se biztos.


Jon, Tyrion és Daenerys tűntek eddig a leginkább központi karaktereknek, nekik volt kiemelkedően a legtöbb fejezetük. Nagyon valószínűnek tartom, hogy ők az utolsó kötetig életben maradnak.

2017. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!