Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi ragadtatja meg...

Ismeretlet1 kérdése:

Szerintetek mi ragadtatja meg a felnőtteket, és gyerekeket a HarryPotter című filmben?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Az megragad, nem megragadtat.

Az atmoszférája, az, hogy az üzenetei ott vannak, de nem szájbarágósak. Sok felnőtt azt is értékeli, hogy nagy színészek vannak bennük, akiket ők már máshonnan ismernek (a nővérem 38 éves, hatalmas Ralph Fiennes rajongó). Szerethetőek a karakterek. Bár komoly dolgok történnek bennük, a vicces, kedves iskolai jelenetek ellensúlyozzák és így nem lesz túl komor.

2015. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

A válasz egyszerű, az hogy egy külön dimenzió, ami teljesen kikapcsol, nem tudsz gondolkodni a problémáidon egy másik kis világban találod magad, csak úgy mint a pl. a gyűrűk úra.

Mindezt a könyvre értem, a filmeknek semmi értelme.

2015. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én most csak egy véleményt mondok: a világ, amit J. K. Rowling megálmodott egyszerre tűnik mesének és komolynak. Én mondjuk jobban szeretem a könyvet, mint a filmet, de ami fontos számomra: mindkettő kiemel a valóságból. Könyvvel bármikor, filmmel pedig leginkább este. valahogy az ember belekerül egy olyan világba, amelybe ő maga is szívesen élne. Legalábbis szerintem.
2015. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 egy naaagy fan ***** válasza:
81%
Annyira jó a "Harry Potter univerzum", hogy beránt. Alig vannak kérdések, mert megmagyarázza, olyan jól, hogy akár még létezhetne is. Teljesen beránt az élménybe.
2015. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KutyaMC válasza:
azért,mert izgalmas. az ember beleéli magát:izgul,fél stb.akkor is,ha tudjuk,hogy mindig a jó győz
2015. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a film ragadtatja meg őket, hanem a könyv. :)
2015. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!