Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik nevet válasszam?

Melyik nevet válasszam?

Figyelt kérdés

A fiú főszereplőnek Tristanon gondolkozom. Ő amolyan testőr féle katona. Fantasy témájú könyvről van szó. A lánynak: Sheavon vagy Ysabel...

Nektek melyik tetszik, tudnátok még ötleteket mondani?

Régi stílusú angol vagy római nevekre lenne szügségem.



2015. szept. 12. 07:08
 1/5 StormlightHUN ***** válasza:
Nekem a lánynál az Ysabel nagyon bejön! :) Sajnos nagyon nem tudok annyira régi stílusú neveket, plusz keresnem is nehéz lenne, én névügyben mindig is nagyon válogatós voltam. :)
2015. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cassia, Astra, Azalea
2015. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen a lány? Én úgy szoktam nevet választani, hogy valamivel jellemzem a karaktert (Caelus - latinul a kék, de lehet a neve egy olyan karakternek, aki a kéket szereti). Az Ysabel szerintem jobb, mert 1) jobban hangzik 2) könnyen megjegyezhető.
2015. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A lány: Fekete szem, sötétbarna haj, fehér bőr, közepes magasságú, ért a harcművészetekhez és a politikához, nem szereti, ha sokan veszik körül, elitista, makacs, de mivel még csak 18, néha gyerekesen reagál bizonyos helyzetekben.

A fiú: képzett "katona", jól szervezett az élete, amíg a lány fel nem bukkan, általában humorral vagy az öklével palástolja a lelkében dúló harcot, évekkel ezelőtt a szeme előtt ölték meg a szerelmét és az édesanyját, sötét haj, fényben vörösesnek tűnik, magas, majdnem 2 m, izmos, napbarnított bőr, sötétkék szem.

2015. szept. 13. 13:27
 5/5 Whirlwind ***** válasza:
Én, mint olvasó az Ysabelre szavaznék, de persze az első és legfontosabb, hogy neked megfeleljen.
2015. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!