Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a különbség a pöttyös...

Mi a különbség a pöttyös könyvek között?

Figyelt kérdés

vörös, arany, rubin, bíbor, narancs -ezekről hallottam


Illetve vannak még hasonló sorozatkönyvek?Például tudományos sorozat pöttyben vagy egyébben?



2015. szept. 12. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
én úgy tudom hogy kórhoz vannak kötve.. a narancs 10 év alattiaknak, a bíbor 10-14,a vörös 14-18, az arany meg 18-. ezek átlagosak..
2015. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pöttyös könyvek közt ne keress tudományos sorozatot, ezek regények, többségében szórakoztató irodalom, de megbújik benne egy-két szépirodalom is.

Ezeket lányoknak/nőknek címzik,

narancs: 8-10

bíbor: 11-13

vörös: változó, némelyik 12-14 éves kortól, mások 16 éves kortól

rubin: 18 év fölött

arany: szintén 18 év fölött, de komolyabb, felnőtteknek szánt regények, míg a bíborban inkább sok a szexuális tartalom. De igazából jó néhány Arany Pöttyöst én már ajánlok 12 éven felülieknek is, sőt, a Wesley kedvesem címűt 10 éven felülieknek, és fiúknak is.


A fiúknak a Sötét örvény és a Kaméleon sorozatot ajánlják.

Kaméleon: 12-17

Sötét örvény: 16+

2015. szept. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!