Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Star wars rajongók! Melyek...

Star wars rajongók! Melyek azok a könyvek amelyeket érdemes elolvasni? és melyek kerülendők mindenféleképp?

Figyelt kérdés
Mert ugye van egy nagy rakás magyar nyelvű könyv és gondolom vannak köztük gyengék is. Nos én nem vagyok olyan hű de hatalmas rajongó de engem is érdekel a történet ezért arra gondoltam a jobbakat elolvasom.
2015. szept. 27. 21:29
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:

X wing sorozat Zsivány kommandó stb stb

Thrawn trilógia

Jedi akadémia trilógia

2015. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit kerülni kell az a star wars magyar feldolgozása. Apa mondta hogy egy magyar írt egy alternatív befejezést mielótt a 7. kijött volna magyarul és tovább nem részletezném.
2015. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második! Annak amit te mondasz mi a címe?
2015. szept. 28. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Fogalmam sincs hogy mi annak a címe csak azt hogy kerülni kell(asszem azért mert szit lesz benne Luke ból).
2015. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amire a második gondol (az eredeti folytatás) az nagyon jó. Már látom, hogy az új 7. nem fogja überelni.

Szóval a folytatás:

Thrawn-trilógia

Thrawn keze duológia

Jedi Akadémia trilógia


Összesen 8 könyv.

Plusz spin-off könyvek természetesen.

2015. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!