Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok?

Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam,és nagyon tetszettek:Percy Jackson,Harry Potter,A beavatott.

Az Útvesztő sem rossz.

Az éhezők viadalából a filmet láttam,de az nem jött be annyira(unalmas volt,igaz,csak az első feléig néztem meg)A könyv mennyivel jobb? Érdemes lenne elolvasnom?

Fontos,hogy izgalmas legyen,az olyan könyveket mint a Szent Johanna Gimi utálom.



2015. okt. 24. 09:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Illetve gondolkodom a Tintaszív és a Csillagpor című könyvek elolvasásán.

Ezekről mi a véleményetek?

2015. okt. 24. 09:16
 2/13 anonim ***** válasza:
Eragon (4 könyv), Galaxis Útikalauz Stopposoknak, esetleg ha még nem olvastad akkor Kis Herceg :)
2015. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
az éhezők viadala könyvet ajánlom, jobb mint a film, mint mindig. az első rész filmje elég érdekes kameramozgatást használt, nekem nem tetszett annyira. a könyv persze hogy jobb, jobban látod mit érez a főszereplő, amit a filmben nem tudnak megmutatni.
2015. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

A könyv mindig jobb, szerintem ha a felsorolt könyvek tetszettek, az éhezők viadalát is imádni fogod.Egyébként ez csak személyes vélemény, de az éhezők viadala első része közel sem volt olyan izgalmas, mint a másik kettő, érdemes elolvasni mind a 3 kötetet.

Szerintem a Csontváros és az Emlékek őre is tetszene.

2015. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Harry Pottert imádtam, és azután nagyon bejött az Arany Iránytű trilógia, esetleg nézz bele, bár lehet, hogy ma már még nehezebb megvenni mint pár éve.
2015. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ment a zöld pacsi

2015. okt. 24. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A könyv az éhezők viadalából jobb, sokkal több részlet van benne, amit a filmből kihagytak, vagy olyan részekre kapsz magyarázatot, amit eddig nem értettél. :) Nekem nagyon tetszik!

Ha szereted a fantasyt, akkor olvashatod az Üvegtrónt. Ha jól tudom, a 3. része nemsokára megjelenik magyarul is, de ez nem biztos infomáció.

2015. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 boglárcica válasza:
100%
Ha szereted a természetfeletti könyveket, akkor ajánlom a Végzet ereklyéit , és nekem az egyik kedvencem a A Tigris átka sorozat
2015. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Rubinvoros

Zafirkek

Smaragdzold


Ezek idoutazos konyvek ! Nagyon izgik olvad el !

2015. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Csillagport és a Tintaszívet olvasd el,mert nagyon jók,nekem tetszettek.Ajánlom még:

Brandon Mull-Titokfölde

E.J.Allibish-Unika

Maggie Stiefvater-Mercy Falls farkasai

Julie Kagawa-Vastündérek

Melissa Marr-Veszélyes játék

Ulisses Moore-Időkapu

Cassandra Clare könyvei

2015. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!