Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta a Bad Girl...

Valaki olvasta a Bad Girl Don`t Die című könyvet, Katie Alendertől? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Utálom az ilyen horrorisztikus könyveket, azonban csakis azért kezdtem el olvasni, mert az egyik legjobb barátnőmé, és roppant nagy megtiszteltetés elolvasni az egyik könyvét, amit még SENKI sem olvasott :D

Csak kíváncsi vagyok, hogy azoknak, akik olvasták, mi a véleményük (én még nem vagyok a végén!)...



2015. okt. 30. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát eléggé hasonlít a LOL könyvek stílusára, szóval először meglepődtem, hogy miért is ennyire horrorisztikus a borító, ha az egész arról szól, hogy hogy jön össze a sráccal (itt még nem olvastam el a leírást a könyv hátulján).

Igazából szerintem nem valami világrengető iromány. Szerintem a legjobb jelző az rá, hogy "A kis szerző túl nagyot álmodott". Nagyon jó az alapsztori, jól meg van szerkesztve, de az az írásmód ahogy ír az egy borzalom. Oké, hogy csak egy 16 éves lányról beszélünk, de könyörgöm...

A másik meg (spoiler) mi az hogy életek forognak kockán erre őket még érdekli, hogy mit vegyenek fel a bálra! De most komolyan...

Teljesen mintha egy tinilány írta volna a regényt. Most mondhatjátok, hogy "mivel egy tini szemszögéből van...", de szerintem akkor se lett horror.

Igazából nekem ez a könyv a nyári egyszerolvasós kategória.

2015. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebben égyet ertek! :)
2015. nov. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!