Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyarázza meg már nekem...

Magyarázza meg már nekem valaki, mit esznek a vámpíros könyveken?

Figyelt kérdés
Hogy a fenébe van ennek a témának ekkor olvasóközönsége?

2015. nov. 13. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alkonyat meg vámpírnaplók féle szennylapokra gondolsz? Magányos kövér nők és 13 éves szűz tinilányok amíg léteznek, addig ezekre a könyvekre mindig nagy lesz a kereslet. Igénytelen, rövid, egyszerű szóhasználatú ,,könyvek" zéró irodalmi tartalommal. Pont a mai fiatalságnak valók. Ha igazi vámpíros sztorit akarok olvasni előveszem az Anne Rice köteteket, abban legalább elégnek a napon, és nem szexelnek. :D
2015. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Tévedsz kérdező. Nem a vámpíros/vérfarkasos témának, vagy ezek turmixának van olvasóközönsége.


Annak a felszínes romantikának van, amiről ezek ténylegesen szólnak. A tiniknek van ez a bizonyos hülyesége, hogy akkor hol is vagyok én az életben. És ezekkel a végletekig leegyszerűsített élethelyzetekkel (reménytelen szerelem, szerelmi háromszög, blablabla) tudnak azonosulni, mivel éppen kezd kialakulni a szexualitásuk és a hormonjaik is jobban kezdenek el dolgozni. Csak ezek kapnak egy ilyen vámpíros besamelt hogy neve legyen a gyereknek.


Ennek a témának a lényege (ami a sok sok pénzt hozza) hogy baromi nagy viharnak tűnjön az ami az egy centis felszínen van. Vihar a biliben, ezt így mondják.


Tehát itt nem a vámpírt adják el neked, az csak egy kellék, itt a fiatalkori szexualitásnak egy tinik számára is befogadható, kifacsart verzióját adják el neked.

2015. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Ami anno a 90-es években volt a Romana, meg Tiffany füzet, azok most ezek a regények. (illetve a dél-amerikai szappanoperák dettó)

Csúnya, rosszfiú beleszeret a jókislányba (aki néha rosszalkodik egy kicsit, de azért annyira nem). Aztán mindenféle "fordulatok" után dől a love, a rosszfiú megjavul és egymáséi lesznek.

Most épp egy vámpíros-vérfarkasos miliőbe helyezik, mert ez most az érdekes. De már elkezdték a zombikkal is, valszeg egyszer még megéljük, hogy E.T-vel fog kavarni Pamela (v. mi most épp a menő lánynév)

2015. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!