Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen az alkonyat...

Szerintetek milyen az alkonyat könyv?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a lányoknak tetszik de fiúk véleményére lennék kiváncsi?
2010. márc. 20. 18:48
 1/6 anonim válasza:
Szerintem vedd meg és megtudod:):):)
2010. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te lány vagy vagy fiú?
2010. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legjobb fiú haverom is olvasta őket és tetszik neki, valamint az egyik olyan osztálytársam is, akiről az ember azt gondolná, hogy "hozzá se szagol". A poén, hogy neki is tetszik és most az a baja, hogy mikor jön a következő rész. Rosszabb, mint én. xD
2010. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, olvastam az első hármat, a negyediket meg fogom. Nekem tetszett, persze volt benne egy-két olyan dolog, ami zavaró{az pl., hogy állandóan leírják, hogy Bella ilyen meg olyan szerencsétlen...egyszer kétszer elmegy, na de amikor már előre tudom, hogy mi fog írni, ha meg direkt nem figyelek rá, akkor meg "ahh, már megint"...}, de összeségében jó szerintem. Olvasd el, majd rájössz, hogy tetszik-e :)


16/F

2010. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fiú vagyok (a kérdés irója) csak kiváncsi voltam h nem ciki egy fiúnak Twilightot (amúgy megrendeltem)
2010. márc. 21. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Megbánod-___-

Ha olvastál már gyerekmesénél mélyebb tartalmú könyvekET(!)...nagyon megbánod...

Én 16 éves lány vagyok és ilyen logikátlan,unalmas,felszínes,szegényes felépítésű,karakterfejlődés nélküli szentségtörést még nem olvastam.

Ha vámpírokra meg vérfarkasokra számítasz nem kapod meg,ez csak egy icipici mellékszál a félmeztelenül csillogó vért nem ivó vámpírtestek,és olajos bőrű vérfarkasivadékok mellet.Ja meg van egy drogos,életét elunt,emos csaj aki(ez megy végig az egész könyvön)azon vacilál évekig hogy most nekrofil legyen(a vámpírral basszon),vagy Zoofil(a kutyával kúrjon)

2011. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!