Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lakatos Levente könyvek -...

Lakatos Levente könyvek - vélemények?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy könyvmoly, de szeretnék olvasni, úgy is van időm, talán lefoglalna.

Az idézeteit kedvelem, ezért gondoltam rá.

Most a legújabb a 'Szeress jobban!', amit kinéztem magam magamnak. Tudom, hogy a 'Barbibébi' folytatása, azt nem olvastam.

Érdemes így megvenni, vagy mindenképp vegyem elsőt?


2015. dec. 28. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy béna író, béna sztorikkal.


Habár, ha tetszenek a seggből előrántott idézetei, akkor talán a könyvei is a te színvonaladon vannak.


Dobj el egy követ egy könyvesboltban, és hatezer olyan könyvet találsz el, ami érdekesebb mint az összes könyve együttvéve. Ebbe a hatezerbe beletartozik a tűz- és balesetvédelmi szabályzat is.

2015. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nincs avval semmi baj,ha nem olvastad a Barbibébit. Nyugodtan megveheted a Szeress Jobban!-t.
2015. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ponyva
2015. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#1 válaszoló: rég nem nevettem ilyen hangosan fel! :D Teljesen igazad van. Gondoltam letöltöm, adok már egy esélyt a magyar íróknak (bár a Fejős Éva, meg Borsa Brown és hasonló borzalmakat nem tudtam 1 fejezetnél tovább olvasni). Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy ilyen "színvonalú" könyveket egyáltalán kiadnak. Szerintem anno általános iskola utáni nyári szünetben izgisebbet tudtam volna kitalálni, és kétség kívül normálisabban papírra vetni... Katasztrófa az egész.
2016. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!