Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni az 5.hullám...

Érdemes elolvasni az 5.hullám könyvet?

Figyelt kérdés

A film trailere felkeltette az érdeklődésemet, de az a baj, hogy már csömöröm van a YA posztapokalipszis könyvektől/filmektől. Az Éhezők Viadala trilógia teljesen jó volt, utána a Maze Runner remekül kezdett, de a 2. és 3. könyv már fárasztó volt. A beavatottból pedig csak az 1. filmet láttam, és ritka unalmas.

Ezek után félek belekezdeni egy újabb trilógiába, mert nem akarok csalódni.

Ti, akik már olvastátok az 5. Hullámot, szerintetek megérte elolvasni? Nincs benne túl sok nyálas erőltetett romantikázás, ami annyira jellemző ezekre a YA könyvekre?

Egy 15 éves fiú számára élvezhető lehet a könyv?



2016. jan. 1. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Relatív, meg kell próbálni, ha nem tetszik akkor tedd le. A beavatott azért lehetett unalmas, mert ott rengeteg a belső monológ, amit nem tükrözött vissza a film.
2016. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem sok benne a nyálas romantika, mert több szereplőt is nyomon követ egyszerre, ebből egyik a csaj és ott se viszik túlzásba szerintem. Mellette van része rendes akció is.
2016. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm, akkor lehet, hogy mégis megveszem.
2016. jan. 1. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérhet, nálam mondjuk nem a kedvenc könyvek közé került, de azért én már elmúltam 21 éves, mondjuk nem ma volt amikor utoljára könyvet vettem magamnak :)
2016. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abszolút, számomra ez az egyetlen (YA) disztópia témájú könyv, ami tényleg tetszett, és az elejétől a végéig fenn tudta tartani az érdeklődésemet.
2016. jan. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Beavatott könyvek számomra leírhatatlanul gyengék voltak. Konkrétan sírni tudtam volna a buta karakterek és a történet átgondolatlansága miatt.


Az Ötödik Hullám nekem vegyes érzelmekkel teli volt, pont azért mert ebben is volt egy semmiből jött nyálas, és "hihetetlenül gyönyörű" romantikus szál. (Tudod: "meghalt majdnem minden ember, de én csak azt tudom látni, hogy a srácnak milyen gyönyörűek a szemei, milyen izmos a teste stb") De maga a történet tetszett, bár az első harmada főleg csak leírás.


Nem bántam meg, hogy megvettem, de azért nem is lett a kedvencem.

2016. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!