Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Anyegin jó könyv?

Az Anyegin jó könyv?

Figyelt kérdés
Érdemes elolvasni?

2016. jan. 30. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Nem, max ha kötelező
2016. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként megjegyezném, hogy valószínűleg több klasszikus irodalmat olvastam mint az itt lévő lepontozgató, magát műveltnek tartó hülyegyerekek, a véleményemet tapasztalatra alapozom és nem rosszindulatra (nem úgy mint ti).

Az Anyegin unalmas de legalább nem tart sokáig elolvasni.

2016. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a klasszikusokat és a "sorok mögé tudsz olvasni" (értsd: értelmezni tudod már olvasás közben is a történteket), akkor igen, megéri elolvasni, mert amúgy jó lesz. De ha csak úgy miért is ne akarod elolvasni, akkor szenvedni fogsz vele. Nehéz, nem mai szövegű, ráadásul orosz, amit rengeteg ember sajnos nem szeret, pedig az orosz irodalom az egyik legjobb. De visszatérve a lényegre, én első nekifutásra 30 oldalt olvastam el belőle, majd megfájdult a fejem és lefeküdtem aludni.
2016. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése, természetesen. Én szeretem az Anyegint, kétszer is elolvastam. Az a sajnálatos tény, hogy kötelező olvasmány, sokak számára negatívumot jelent alapból. Másrészt amikor olvasni kell, még nem feltétlenül értik meg a diákok.
2016. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!