Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jus Accardo - Touch sorozatába...

Jus Accardo - Touch sorozatában lefekszik egymással Kale és Dez?

Figyelt kérdés

Lefekszenek?

Ha igen, melyik könyvben, hol?

Az elsőben nem, azt tudom, mert azt olvastam.

Köszi:)



2016. febr. 28. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A másodikban sem fognak, a harmadik még nem jelent meg magyarul így azt még nem olvastam, de ha elolvasod a másodikat megtudod miért nem.
2016. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy tudom azért, mert


SPOILER!:

.

.

.

Dez megszűnik immunisnak lenni az érintésére.


Egyébként mi a 3. rész címe?

2016. febr. 28. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Angolul Tremble. Amúgy igen jól tudod, Dez megszűnik imunisnak lenni, mert ugye az első részben a gyógyító nő meggyógyítja Kalet Dezen kersztül és ott elmondja, hogy lehet lesz mellékhatása. Hogy visszaszerzi e az imunitást még nem tudom.
2016. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ti meg miről beszéltek? Már az 1. részben lefekszenek egymással, egy hotelben. Ebben a részben a fiú immúnis a lány érintésére (csak az övére), és ez még az elején ki is derül, mikor a lány házában vannak.
2016. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az elsőben? Úgy, hogy a pasinak semmi, de abszolút semmi fogalma nincsen a khm...dolgokról? És úgy, hogy alig ismerik egymást? Csókolóznak, az rendben, de nem emlékszem, hogy továbbmentek volna.


Te miből következtetsz erre? Mert most már tényleg érdekel. Lehet, hogy én olvastam félre...

2016. márc. 2. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor én is valamit nagyon félre olvastam. Dez nem akar lefeküdni Kylelal, mert úgy gondolja, hogy csak azért akarja, mert őt tudja egyedül megérinteni. Csókolóznak, de ennyi.
2016. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak csókolóznak, a 240. oldal körül le is fekszenek.
2016. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szulcsányi Vivien válasza:
Még az első részben lefekszenek egymásssal, a szállodában. A 26.fejezet végén.
2018. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!